OK
کابینت بانک

سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس برای آشپزخانه کوچک


سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس برای آشپزخانه کوچک

کمپرکس(comprex) یکی از تولید کنندگان کابینت آشپزخانه ایتالیایی، سه آشپزخانه زیبا و کاربردی برای فضاهای کوچک ارائه داده است.


مدیریت استفاده از فضای کوچک ، نمی تواند باعث نادیده گرفتن طراحی و کاربرد آن شود. مخصوصا در آشپزخانه، یکی از مهم ترین بخش های خانه هم از لحاظ کاربرد و هم از لحاظ تأثیر روحی. 

اگر هر سانتی متر سطح آشپزخانه به خوبی طراحی شود، نتیجه شگفت انگیز و فوق العاده زیبا خواهد بود. Comprex برای حل مشکل فضا در آشپزخانه پیشنهاد های مختلفی را ارائه می دهد که هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ کاربرد تنوع دارد و می تواند با اندازه های مختلف آشپزخانه سازگار شوند. این سیستم آشپزخانه، بسته به دیوارهای آشپزخانه تان می تواند در جاهای مختلف قرار بگیرد. با توجه به متریال مورد نظرتان، بودجه ای که دارید و نیازتان طرح های مختلفی توسط کمپرکس برای آشپزخانه کوچک پیشنهاد می شود.

سه طرح ارائه شده کمپرکس برای آشپزخانه کوچک:  

Linea

جذاب، خوش ساخت، دارای اشکال هندسی که ظاهری قوی در این آشپزخانه ایجاد می کند، حتی در فضاهای کوچک هم چنین احساسی ایجاد می شود. برای بهره وری از تمام فضای موجود در این آشپزخانه با بهترین شکل ممکن از اجزای قابل حرکت در آن استفاده شده است. یک درب افقی چوبی که به زیبایی در این طراحی دیده می شود، این درب به راحتی و آرامی باز می شود و با توجه با ساختاری که دارد تا هرجایی که بخواهید می توانید آن را باز کنید (حتی تا انتها) تا به راحتی بتوانید به تمام محتوای آن دسترسی داشته باشید. این فضا می تواند فضایی برای نگهداری فنجان ها و دسترسی راحت به آن ها باشد. 

Filo

شیک، چشم گیر و کاربردی مهم ترین مشخصاتی هستند که آشپزخانه Filo را توصیف می کند. این آشپزخانه با هدف ارائه یک آشپزخانه کم جا و باریک به همراه جزیره طراحی شده است. در کنار جزیره آشپزخانه نیز یک کابینت با درب های خیلی بزرگ قرار گرفته است. اما در این آشپزخانه آشپزخانه از Omnia system (تجهیزات نگهداری ظروف) استفاده شده است. این سیستم در زیبایی و استفاده از فضا هوشمندانه عمل کرده است. این سیستم شامل اجزایی مانند نگهدارنده ی ظروف، آبچکان و محلی منظم برای نگهداری اکسسوری های آشپزخانه است. در قسمت های دیگر کابینت هم محلی برای آویزان کردن و قرار دادن ظروف تعبیه شده است. در قسمت های گوشه کابینت های پایینی هم از مجیک کرنر استفاده شده است که استفاده از کابینت های پایینی را راحت می کند و هر طبقه از آن به طور مستقل قابل استفاده است. 

Segno

این آشپزخانه طراحی کاملا خطی و منظم دارد که برای ترکیب شدن با کل فضای خانه ایده آل است. که ترکیب هردوی آن ها با هم قلب تپنده ی هر خانه ای می شود. قفسه هایی که در این آشپزخانه وجود دارد، محلی کاربردی برای نگهداری ظروف و لوازم آشپزخانه است که هم کاربردی است و هم نظم و زیبایی خود را حفظ کرده.


سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس برای آشپزخانه کوچک
نويسنده :
ميثم بهپور
تاريخ :
یکشنبه 13 اسفند 1396
نظر :
سلام عاليه اگه اين کابينت ها رو يه شرکت ايراني اجرا ميکرد 2500 تا عيب و ايراد الکي ميذاشتيد روش. کابينت بانک عزيز بجاي گرفتن عيب هاي بي مورد از بعضي کارها از اساتيد محترم خواهشمندم باعث دلگرمي سازنده و اجرا کننده ي ايراني بشيم و عيب هاي ناچيز رو که خيلي ريز هستند حداقل براي بعضي از کارها نگيريد واقعا ممنونم برا بستر مناسبي که ايجاد کرديد.متشکرم --------------- پاسخ کابينت بانک: سلام ما هم از شما ممنونيم، اگر منظورتون داوري مسابقات هست بايد گفت که هر کاري عيبي داره و قصد داوران از گرفتن عيب ها افزايش دقت و کيفيت کارهاست و نه تخريب اونها

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر