OK
کابینت بانک

متناسب با سلیقه و فضا چه نوع دکور آشپزخانه ای را انتخاب کنیم ؟


متناسب با سلیقه و فضا چه نوع دکور آشپزخانه ای را انتخاب کنیم ؟

انتخاب و چیدمان مناسب اجزای طراحی آشپزخانه اعم از نوع جزیره ،کانتر ،رنگ کابینت و دیوار و ... میتواند فضای دلنشین تری را برای ما فراهم سازد.

چه نوع دکور آشپزخانه ای انتخاب کنم؟

انتخاب و چینش مناسب اجزای طراحی ، کلیدی است برای کمک به برجسته کردن طراحی آشپزخانه شما. زمانی که کانترها با صفحات گرانیتی و سنگ مرمر تؤام شوند، گزینه های بسیار ظریف و زیبایی به نظر می آیند.


اگر شما به دنبال ایده های طراحی آشپزخانه هستید که کمی رنگ در آنها به کار رفته باشد، از کاشی بین کابینتی موزائیکی  استفاده کنید. کابینت های ویترینی با شیشه سندبلاست یا مات  بسیار خوب به نظر می رسند.


هنگامی که به دنبال ایده های تزئین آشپزخانه هستید، در نظر داشته باشید که ایده های بازسازی آشپزخانه برایتان الهام بخش باشد. چرا که این اتاق، قلب خانه شماست و جایی است که اکثراً خوردن و امور سرگرمی در آن اتفاق می افتد. الگوهای رنگ سیاه و سفید ساده و در عین حال زیبا هستند، در حالی که استفاده از رنگ هایی مثل زرد و فیروزه ای فضایی روشن و شاد می سازند.


استفاده از علائم و حروف نیز هر اتاقی را زنده می کند؛ آیتم هایی مثل عکس های خانوادگی و دکوراسیون روی میز – با توجه به اینکه بیانگر شخصیت تان هستند مفید به نظر می آیند. یکی دیگر از ایده های عملی طراحی آشپزخانه اضافه کردن تخته سیاه  به عنوان یک تقویم بزرگ برای نوشتن یادداشت ها، رویدادها، لیست مواد غذایی یا دستور پخت می باشد که همه اعضای خانواده می توانند در آن مشارکت داشته باشند. اضافه کردن یک نظم و ترتیب شاد و یا گلدان گیاه روی پنجره ها باعث طراوت و سرزندگی شده و طراحی ما را متعادل می کند. 
متناسب با سلیقه و فضا چه نوع دکور آشپزخانه ای را انتخاب کنیم ؟

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر