OK
کابینت بانک

جدیدترین و مدرن ترین شلف های دیواری سال 2017


جدیدترین و مدرن ترین شلف های دیواری سال 2017

در این مقاله می توانید با مدل های جدید شلف های دیواری آشپزخانه که سال 2017 از آنها استقبال زیادی شده است، آشنا شوید...

 از قدیم داشتن فضای ذخیره سازی مناسب و نظم در درآشپزخانه و در دسترس بودن لوازم هنگام آشپزی، از اهمیت زیادی برخوردار است. شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چگونه می توان تام موارد گفته شده را رعایت کرد و آشپزخانه شیکی هم داشت؟ یکی از ایده هایی که به کمک آن می توان، علاوه بر داشتن فضای ذخیره سازی،  آشپزخانه ای مدرن داشت، استفاده از شلف های دیواری در آشپزخانه است.

در تصاویر زیر جدیدترین طرح ها و مدل های شلف دیواری در آشپزخانه را برایتان جمع آوری کرده ایم:

استفاده درست از فضای آشپزخانه و ایجاد شلف های دیواری منظم همراه با ویترین های شیشه ای کوچک هندسی شکل در فضای این آشپزخانه، نوعی طراحی مدرن و جدید است.در تصویر زیر استفاده از قلاب های آویز نصب شده زیر شلف دیواری و طرح خاص شلف، فضای بیشتری را در دسترس قرار می دهد.

در اینجا، یک دیوار برای شلف درنظر گرفته شده است تا ظروف تزئینی، گلدان های تزئینی و غیره در آن قرار داده شود. شلف دیواری بلند اجازه می دهد تا از دیوار آشپزخانه و نشیمن به درستی استفاده شود و فضای بیشتری در دسترس باشد.


در آشپزخانه تصویر زیر، یک شلف دیواری با طرحی ساده، علاوه بر زیبایی، کارایی زیادی هم دارد. 


شلف دیواری در فاصله بین دو کابینت زمینی و هوایی مانند تصویر، طرحی نو و ایده ای جدید است که هم فضای ذخیره سازی ایده آلی به وجود می آورد و هم آشپزخانه را مدرن می سازد.

در این آشپزخانه از دو نوع شلف دیواری با دو طرح متفاوت استفاده شده است، یکی شلف دیواری شناور و دیگری شلف یا کابینت بدون درب.

جدیدترین و مدرن ترین شلف های دیواری سال 2017

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر