OK
کابینت بانک

دستگاه سی ان سی همه کاره التندورف


دستگاه سی ان سی همه کاره التندورف

معرفی جدیدترین دستگاههای سی ان سی, دستگاه همه کاره التندورف

دستگاه همه کاره التندورف


سری 45 F-این دستگاه سی ان سی شاهکاری جدید در فناوری و طراحی است. در طراحی جدید این ماشین، مقاومت بسیار زیاد با لرزش بسیار کم ترکیب شده است. در عین حال فضای جلویی و محل  قرار گرفتن پاها بگونه ایست که می توان به دستگاه و چوب مسلط بود و از نزدیک به فعالیت پرداخت. مهمترین چیزی که باید بدانید این است که سه یونیت کنترل در دسترس قرار دارد که با آنها می توان چهار محور را حرکت داده و اره را به هر طرف کج کرد.  شما می توانید دقیقاً گزینه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید. سی ان سی 45 F-نخستین  دستگاهی است که انتخاب این گزینه ها را برای  شما امکان پذیر می سازد

ماشین های سری WA8 
 سری های WA8 یک مدل محکم با کارایی آسان، آماده برای انواع کارهاست.  این دستگاه سی ان سی در ساختن پنل های چهارگوش، زاویه دار و گوشه های پیچیده همراه خوبی برای شما است. این محصول با استانداردهای سختگیرانه تکنولوژیکی ساخته شده و از کیفیت و ایمنی بالایی برخوردار است. در ضمن سری WA8 با انواع مدل ها از دستی گرفته تا اتوماتیک تولید شده است. مدل اتوماتیک این محصول مجهز به سه موتور اصلی است که این موتورها از بالاترین هماهنگی برخوردارند و موجب حداکثر سهولت کار می شوند.. کنترل پنل این دستگاه را می توان در مناسب ترین موقعیت برای اپراتور قرار داد. 


مزایای اتوماتیک بودن این دستگاه عبارتند از


1- بهره وری بالاتر 
2- از بین رفتن خطای انسانی با دقتی بالاتر تا 0.1 میلی متر 
3- نیاز به نیروی کار کمتر

مدل استارت 45  

مدل استارت 45  نوع اقتصادی از سری فوق است. استارت 45 جدید این امکان را به شما می دهد که چوب های جامد ، پلاستیک و آلومینیوم را به همان راحتی و با دقت قطع کنید و انواع پنل ها را برش دهید. جدول کشویی در این دستگاه، برش مستقیم  با دقت تمام امکان پذیر است. این بدان معناست که شما با داشتن این دستگاه از شرایطی برخوردار می شوید که می توانید تمام نیازهای مشتریان خود را در کارهای نجاری، معماری ، در ساخت آشپزخانه ، اتصالات مغازه یا هر بخش دیگری که به یک ماشین با دقت بالا و مطمئن نیاز دارند، برآورده سازید.
التندورف مجیس  یک سیستم عامل دیجیتالی و گرافیکی جدید است که گردش کار پیچیده را آسان می کند. به طور قطع ، نرم افزار هوشمند این دستگاه کاربران را از طریق دنبال کردن برش های از پیش تعریف شده به صورت کامل و واضح راهنمایی می کند. روشهای برش و روند کار به سادگی روی رایانه نمایش داده می شود، در نتیجه اپراتورها می توانند هم در زمان کار و هم در مصرف متریال صرفه جویی خوبی داشته باشند.
 


بررسی و خرید انواع ام دی اف در کابینت بانکدستگاه سی ان سی همه کاره التندورف

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر