OK
کابینت بانک

آسمان مجازی آشپزخانه و مدل های آن


آسمان مجازی آشپزخانه و مدل های آن

آسمان مجازی برای پاسخ به حس طبیعت دوستی انسان ارائه شد. می توانید آسمانی آبی با ابرهای درحال حرکت و پرندگان در حال پرواز، بالای سرتان در آشپزخانه خود داشته باشید.

 

انواع مختلفی از سقف، برای آشپزخانه وجود دارد که یکی از جذاب ترین آن ها آسمان مجازی است.

اما آسمان مجازی چیست و چه فوایدی دارد؟

 


آسمان مجازی  از نور LED برای شبیه سازی محیط طبیعی استفاده می کند. نصب این سقف محیطی در آشپزخانه تان ایجاد می کند که گویا تصویر واقعی از فیلم های تخیلی است. با آسمان مجازی می توانید در آشپزخانه تان ابرهای در حال حرکت، پرندگان در حال پرواز، آسمان آبی و آفتابی و حتی طلوع و غروب آفتاب را هم مشاهده کنید.

 چرا از آسمان های مجازی استفاده کنیم؟ در ارتباط نبودن با طبیعت می تواند صدمات جدی به سلامت ما وارد کند، سلامت فیزیکی و سلامت ذهنی ما تحت تاثیر این ارتباط است. بیشتر از 150,000 سال، انسان ها در محیط بیرون زندگی و کار می کردند. زندگی در کنار درختان و برگ ها ، رودخانه، ماهیگیری و آسمان و در کل ارتباط با طبیعت احساس آرامش در انسان ایجاد می کند. استفاده از آسمان مجازی، مزایای زیادی خصوصا برای سلامت انسان خواهد داشت. در محیط آشپزخانه که همیشه در حال آشپزی هستید، به چنین فضای روح بخشی احتیاج خواهید داشت.

آسمان مجازی یک استارتاپ بود که توسط شرکت Detroit شکل گرفت. این سقف ها، آرامش تاثیرگذاری را در مغز انسان ها ایجاد می کنند.

کاشی های آسمان مجازی آکوستیک

 

یکی از کاربردهای آسمان مجازی در محیط هایی مانند بیمارستان و ... است. کاشی های آکوستیک آسمان مجازی علاوه بر حس آرامش بخش و امیدی که در بیماران ایجاد می کنند، اجازه ورود صدا را به آن محیط نمی دهند. این کاشی ها در بیمارستان، خانه سالمندان، اتاق های فکر، فروشگاه ها، مدارس، مراکز رادیولوژی و... استفاده می شود. این کاشی ها می توانند در ابعاد 2x2 یا 4x2 استفاده شوند.

آسمان مجازی آشپزخانه 

این سقف ها از سه جزء ساخته می شوند:

تجهیزات نورپردازی: نورپردازی مناسب و اصولی در آسمان مجازی آشپزخانه یکی از عامل های مهم برای طبیعی جلوه دادن منظره است. تجهیزات نور پردازی اولین بخش هستند که به سقف متصل می شوند. که با لامپ های مختلفی انجام می شوند. معمولا از LED استفاده می شود.

دومین بخش سقف های کاذب هستند که بعد از تجهیزات نوری متصل می شوند.

سومین بخش، کاشی های آسمان مجازی هستند، این همان بخشی است که دیده می شود. عکس های این منظره عکس های بسیار با کیفیت با ابعاد بسیار بزرگ هستند که از طبیعت گرفته شده اند. می توانید این عکس ها را بسته به دکوراسیون آشپزخانه و سلیقه تان انتخاب کنید تا روی کاشی ها چاپ شوند و فضایی بی نظیر و رویایی در آشپزخانه تان ایجاد کنید.

 الویتر (Elevator) کاشی ها را از سقف کاذب جدا می کند و دلیل استفاده از آن، قرارگیری کاملا یکنواخت و بدون روزنه کاشی ها بر روی سازه سقف کاذب است که این امر در زیبایی کار تاثیر به سزایی دارد و استفاده از آن اختیاری است.

از آنجا که آشپزخانه فقط محلی برای پخت غذا نیست و اعضای خانه زمان زیادی را در آنجا صرف می کنند و با توجه به اینکه انسان ذاتا دوستدار طبیعت است، آسمان مجازی آشپزخانه می تواند تاثیر زیادی در روحیه اعضای خانه به خصوص مادرها داشته باشد، که اوقات زیادی در آشپزخانه سپری می کنند. با توجه به مشغله ی زیاد انسان ها و کمبود وقت برای ارتباز با طبیعت و با توجه به آپارتمانی شدن خانه ها و با پیشرفت بالای تکنولوژی و هوش مصنوعی، آسمان مجازی برای سقف آشپزخانه و محل های دیگر درست شده است که مانند یک آسمان آبی طبیعی به نظر می رسد و حتی حرکت ابرها، پرواز پرندگان و طلوع و غروب خورشید می تواند درست بالای سرتان در آشپزخانه شما اتفاق بیافتد. آسمان مجازی آشپزخانه می تواند استرس ها ، خستگی ها و ناراحتی های روزانه تان را کاهش دهد و آرامش را جایگزین آن کند.


آسمان مجازی آشپزخانه و مدل های آن
نويسنده :
آسمان آران
تاريخ :
شنبه 15 دی 1397
نظر :
ارایه آسمان مجازی با بهترین کیفیت وظیفه ماست
نويسنده :
Amini
تاريخ :
شنبه 7 بهمن 1396
نظر :
تو ايران کسي اجرا ميکنه؟

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر