OK
کابینت بانک
درباره ما

کابینت بانک اولین و بزرگترین شرکت در زمینه ملزومات کابینت و آشپزخانه ،ام دی اف،صفحه کابینت می باشد ، سایت این شرکت در سال 1390 تاسیس شد و با فعالیت در زمینه های مختلف از جمله ارائه مقالات تخصصی، معرفی برترین برندها و محصولات ، تالار گفتگو ی متخصصان و مجریان و ...... خدمات قابل توجهی به فعالان این صنف ارائه نمود. یکی از مهمترین بخش های این سایت فروشگاه کابینت بانک است که با هدف ایجاد بستری تخصصی برای عرضه مستقیم محصولات مربوط به این صنف ایجاد شده است

title-leftمقالات کابینت بانک title-right
bg-corner

نکات مهم در انتخاب ام دی اف

در این مقاله نکات مهمی که در انتخاب ام دی اف باید در نظر داشت شرح داده شده است.

276953 5

سنگ مارمونایت

سنگ مارمونایت سنگ سطحی سخت تر از کورین دارد و در مقابل خط و خش مقاوم تر می باشد.

278585 7

دستگاه سی ان سی همه کاره التندورف

معرفی جدیدترین دستگاههای سی ان سی, دستگاه همه کاره التندورف

277285 2

از چه نوع کفپوشی برای خانه استفاده کنیم؟

در این مقاله به مزایا و معایب کفپوش چوبی، کفپوش سرامیکی و کفپوشهای سنگی اشاره میشود.

211674 0

ام دی اف طرح بتن آلفا

ام دی اف طرح بتن متریالی جدید برای درب کابینت، صفحه کابینت و دکوراسیون آشپزخانه و داخلی خانه است.

237052 5

تفاوت کورین و کوارتز

نصب کورین بمراتب آسانتر از نصب کوارتز است. چرا که برش و ترمیم در کوارتز بدلیل استحکام بالا کمی دشوارتر است. البته در استفاده از کوارتز تجهیزات پیشرفته تاثیر بیشتری دارد.

197738 5

ابعاد استاندارد کابینت

ابتدا اندازه های استاندارد کابینت را به طور مجزا آورده، سپس فاصله افقی - عمودی کابینت ها را از یکدیگر مشخص کرده تا حداقل، حداکثر فاصله ها تعیین شود.

89530 9

ام دی اف طرح بتن

ام دی اف طرح بتن با افزودن جلوه ای بتنی بر روی کابینت، آشپزخانه را متحول می کند. از جمله ام دی اف های طرح بتن در ایران می توان ام دی اف برند آلفا را نام برد که توانسته است جایگاه خوبی را کسب کند

97196 5

نکاتی درباره سنگ کوارتز

کسانی که از حداقل اطلاعات درباره "صفحات کوارتز" برخوردارند می دانند که صفحات سنگ کوارتز در واقع نوعی "سنگ مهندسی شده" هستند که از ترکیب ذرات سنگی در زمین ساخته شده اند.

99283 0

سنگ کوارتز ، ویژگی ها و انواع آن

کوارتز یک شگفتی واقعی از طبیعت است، دومین ماده معدنی رایج در پوسته زمین است. از دو عنصر رایج در پوسته زمین (اکسیژن و سیلیکون) تشکیل شده است.

101387 1

ام دی اف ملامینه

روکش ملامینه در ایران با ۲۳% مصرف، بیشترین میزان مصرف را به خود اختصاص داده است . در سطح جهانی روکش های ملامینه بیشترین مصرف را در بین سایر روکش ها دارد .

96945 1

نئوپان چیست؟

نئوپان از فشردن و همگن ساختن خرده چوب های زائد، تراشه های چوب بری و یا خاک اره ساخته می شود و سپس با نوعی چسب یا رزین ترکیب شده و با قرار دادن زیر پرس با حرارت مناسب ساخته می شود.

93982 5
bg-corner