OK
کابینت بانک

شرح مختصری بر نمایشگاه مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی هنگ کنگ 2017


شرح مختصری بر نمایشگاه مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی هنگ کنگ 2017

نمایشگاه بین‌المللی طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان هنگ کنگ به مدت 3 روز از 25 تا 27 آگوست در چین برگزار شد. در این نمایشگاه که مضمون آن "باز تعریف واژه‌ لوکس" بود، آثاری از طراحان و معماران مطرح داخلی و بین‌المللی به نمایش گذاشته شد.

 
✍️ این دوره از نمایشگاه برای اولین بار با همکاری شرکت آلمانی IMM Cologne برگزار شد. هدف این نمایشگاه تشویق و تحسین طراحی در همه‌ی جوامع و ایجاد فرصت‌های کسب و کار در میان صنایع آسیا بود که در 3 بخش کلی برگزار شد: نشست‌های گفت و گوی طراحان و معماران، غرفه‌های نمایشگاهی و بخش نمایش طرح‌ها.
دوره‌ی قبلی این نمایشگاه در 2015 با استقبال بیش از 9000 بازدیدکننده رو به رو شد، که گروه‌های مختلف از قبیل معماران و طراحان داخلی گرفته تا سازندگان، خرده فروشان، هتل‌داران، و توزیع‌کنندگان و حتی بازدیدکنندگان عمومی در میان آنان دیده می‌شد.

نشست طراحان دکوراسیون داخلی و معماران در نمایشگاه هنگ کنگ برای تبادل چشم اندازها و ایده ها

در حاشیه نمایشگاه طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان


یکی از رویدادهای مهم در نمایشگاه هنگ کنگ 2017 نشست‌های گفت و گوی طراحان و معماران بود. هدف از این نشست به اشتراک گذاری و تبادل چشم‌اندازها و ایده‌ها در طراحی بود.
در بخش غرفه‌های نمایشگاهی برندهای معتبر و معروفی مانند آلنو، تولیدکننده‌ی آلمانی کابینت آشپزخانه، پاناسونیک، کنول و ... حضور داشتند.
در بخش نمایش طرح‌ها نیز طراحان دکوراسیون داخلی طرح‌هایی را به نمایش گذاشتند که در ادامه نمونه‌ای از آن‌ها را مشاهده می‌کنید.


☑️ "شهر برج‌ها" طرحی از گروه طراحی زاها حدید دیزاین


آپارتمان کپسولی طرحی از ویلیام لیم در نمایشگاه طراحی دکوراسیون داخلی و مبلمان هنگ کنگ 2017

🏢"آپارتمان کپسولی" طرحی از معمار ویلیام لیم. مساحت زیربنای این آپارتمان 18 متر مربع و ارتفاع آن 3.8 متر است. این نانو آپارتمان 2 اتاق خواب، آشپزخانه، و سرویس بهداشتی دارد.

شرح مختصری بر نمایشگاه مبلمان و طراحی دکوراسیون داخلی هنگ کنگ 2017

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر