OK
کابینت بانک

متریال losa شرکت آرپا برنده جایزه interzum


متریال losa شرکت آرپا برنده جایزه interzum

شرکت آرپا با متریال losa، برنده جایزه interzum به عنوان با کیفیت ترین محصول شد.

تاریخچه فعالیت های شرکت arpa: 

 شرکت  (آرپا)arpa ، تولید کننده و طراح صفحات HPL با کیفیت بالا و تنوع بسیار زیاد برای استفاده در معماری و دکوراسیون داخلی از مکان های مراقبتی بهداشتی (بیمارستان و..) گرفته تا وسایل حمل و نقل مانند کشتی. این متریال را می توان از اجزای کوچک دکوراسیون تا آشپزخانه ها به کار برد.  Arpa  تولید کننده ی گستره وسیع و بسیار متنوعی از محصولات زیبا و کاربردی می باشد.

متریال losa

      

متریال جدید arpa-hpl به نام losa، برنده جایزه interzum به عنوان  "با کیفیت ترین محصول" شده است. متریالی با طراحی هوشمندانه و زیبا که در سال 2017، در دسته متریال های سطح روی کابینت برنده جایزه شد. 
این متریال در سال 2016 در نمایشگاه SICAM در Pordenone ایتالیا معرفی شد. این متریال طی دوسال تحقیق و مطالعه توسط آزمایشگاه شرکت arpa (بخشی از این شرکت که ایده های جدید در آن جا مطرح می شود و در همکاری با بخش های مختلف شرکت بررسی و تحلیل می شود) طراحی شده است. این متریال به عنوان یک متریال ساختاریافته و باظاهر ، بافت سه بعدی و حسی شبیه به سنگ، معرفی و ساخته شده است. برای ایجاد حس سه بعدی در این روکش، روی آن برش 60 درجه انجام شده است و با مجموعه ی خاصی از روکش های HPL ترکیب شده است و به نوعی طراحی شده است تا زیبایی و کارایی در آن، در بالاترین خود باشد.  این متریال به صورت عمودی یا افقی در آشپزخانه، حمام و یا وسایل دکوراسیون مانند میز و... قابل استفاده است. 

این جایزه به عنوان سومین جایزه interzum آرپا محسوب می شود. در سال 2011، مجموعه Naturalia  برنده جایزه " Best of Best" شد و FENIX NTM نیز به عنوان متریالی که با استفاده از نانوتکنولوژی طراحی و برای دکوراسیون داخلی معرفی شده بود، دیپلم افتخار  " Best of Best" را در سال 2015 دریافت کرد. 
جایزه " با کیفیت ترین محصول" هر دوسال به طرح های برتری داده می شود که در کارایی و شکل، منحصر به فرد هستند. 
مسئولان Interzum  می گویند: داوران برای اهدای جایزه، به طرح هایی که در مقایسه با محصولات هم رده خودشان به طور چشمگیری منحصر به فرد و خاص هستند، توجه ویژه ای دارند.  
این دوره از  Interzum   توسط نمایشگاه Cologne در همکاری با Red Dot سازماندهی شد و داوران این دوره را طراحان و معماران ایتالیایی و peter zec، رئیس Red Dot تشکیل می دادند. 

 
بررسی و خرید انواع صفحه کابینت در کابینت بانکمتریال losa شرکت آرپا برنده جایزه interzum

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر