OK
کابینت بانک

سينک جديد مجهز به کنترل شير آب


سينک جديد مجهز به کنترل شير آب

سينک جديد hansgrohe (هانس گروهه) زيبايي کارآيي و نوآوري را به خوبي با هم ترکيب کرده. اين سينک امکان کنترل شير آب را دارد...


 سينک جديد hansgrohe (هانس گروهه) امکان کنترل و استفاده از شيرآب را به سادگي فراهم مي کند در اين طراحي ماندگار، کارايي و زيبايي در هم آميخته شده است. 
Jan Heisterhagen، مدير محصولات اين شرکت مي گويد  " ما بعد از سال ها کار و تجربه در زمينه شيرآلات آشپزخانه اين را مي دانيم که چه مواردي بيشترين کارايي را براي استفاده از سينک به عنوان نقطه مرکزي آشپزخانه فراهم مي کند.
و به اين دليل است که اکنون هانس گروهه کيفيت بالايي را ارائه مي دهد و در توسعه ي محصولاتمان از نتيجه نظرسنجي هايي که با مردم در مورد نحوه ي استفاده ي آن ها از آب در آشپزخانه مي شود استفاده مي کنيم. 


اين سينک از يک کاسه ي سينک، شير آب، دستگيره هاي شير آب و ترکيبي از اجزاي خاص و کاربردي ديگر با هم ايجاد شده است. 


نوآوري در کنترل شير آب 

مدل اهرمي

نوآوري در طراحي شير آشپزخانه

نوآوري در طراحي شير آشپزخانه

جديدترين مدل سينک آشپزخانه

جديدترين مدل سينک آشپزخانه

جديدترين مدل هاي شير آشپزخانه
جديدترين مدل هاي شير آشپزخانه

در سينک آشپزخانه که نقطه مرکزي آشپزخانه است، بايد انجام هرکاري تا جاي ممکن به سادگي امکان پذير باشد. سينک هاي يکپارچه هانس گروهه (hansgrohe دو مدل براي استفاده از شير آب ارائه مي دهند و کارهاي روزمره را آسان تر مي کنند. کنترل کننده شير آب در قسمتي ديگر و جدا از شير آب در سمت راست قسمت جلويي لبه سينک آشپزخانه قرار گرفته است.  اين ويژگي براي تمام کاربران بدون توجه به سن، قد و حتي ناتواني هاي فيزيکي امکان استفاده راحت را فراهم مي کند. 

اين کنترل کننده ي شير آب، امکان باز و بسته کردن شيرآب را با  يک کنترل کننده مرکزي در لبه ي جلوي سينک براي ما فراهم مي کند. اين دسته اهرمي فرم ارگونوميک دارد و مي توان با آن ميزان سرما و گرماي آب را تنظيم کرد اين تنظيمات در طول روز هم ثابت باقي مي مانند. اين ويژگي امکان را مي دهد که شيرآب را از قسمت جلويي سينک کنترل کرد و اطمينان مي دهد که اين ويژگي کاملا ارگونوميک است. ميزان خروجي جريان آب از شير آب را هم مي توان با تنظيم کننده اي که هوشمندانه در بالاي شيرآب قرار داده شده کنترل کرد. 

مدل دکمه اي 


جديدترين مدل هاي شير آشپزخانه

جديدترين مدل هاي سينک آشپزخانه

جديدترين مدل هاي سينک آشپزخانه

طراحي خاص سينک آشپزخانه

دومين مدل از اين شير آب ها تکنولوژي جديد را با خودشان به سينک آشپزخانه آورده اند. يک دکمه استيل بزرگ در سمت راست لبه ي سينک، جريان آب را از شير آب قطع يا وصل مي کنند. 
اين دکمه هوشمندانه امکان هدايت جريان آب به صورت قطره اي را فراهم مي کند که با آن مي توان آبکشي را هم مي توان به راحتي انجام داد و به هيچ ويژگي ديگري داخل يا اطراف سينک احتياج نداريم تا از جذابيت ظاهري آن کاسته شود. هر دو مدل ها امکان را به شما مي دهند تا شير آب را حتي با پشت دست يا آرنج باز کنيد؛ مثلا وقتي که در حال جابه جا کردن يک ظرف هستيد يا دستانتان کثيف است. جريان برق يا هيچ ابزار اضافه اي در کابينت پايين سينک نياز نيست و نکته جالب اين دستگيره شير آب تمام مکانيکي بودن آن است. 

همانطور که در تصوير زير مشاهده مي کنيد تجهيزات اين مدل سينک آشپزخانه کاملا مرتب است و فضاي چنداني را در کابينت پايين سينک اشغال نمي کند. همه ي اجزا طوري طراحي شده اند که جاي کمتري را اشغال کنند. 

جديدترين مدل هاي سينک آشپزخانه

سينک آشپزخانه کم جا

مجموعه اي که تمام اجزا را شامل مي شود


علاوه بر کاسه ي استيل با کيفيت، اجزاي سينک هانس گروهه همراه با يک شير آب و دستگيره آب، يک باکس که در قسمت پاييني است، و تجهيزات و شلنگي که به سينک متصل است. تمام اين اجزا به عنوان يک مجموعه جامع، کاربردي و هماهنگ ارائه مي شود که بالاترين کارايي، کيفيت، ماندگاري و بهترين طراحي را داراست. 
باتوجه به مدل، اين سينک ها براي کابينت هاي 60 سانتي متري يا عريض تر مناسب هستند. مي توانيد يک سينک تکي، دوتايي يا سينک تکي با جاي آبچکان انتخاب کنيد. 

مژده جدّا / کابينت بانک  


سينک جديد مجهز به کنترل شير آب
نويسنده :
مهربخش
تاريخ :
یکشنبه 26 آذر 1396
نظر :
وقت بخير.. در ايران موجود است؟!
نويسنده :
سليمي
تاريخ :
یکشنبه 26 آذر 1396
نظر :
سلام عالي حدود قيمت

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر