OK
کابینت بانک

9 نکته کلیدی و مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال 2017


9 نکته کلیدی و مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال 2017

در این مطلب 9 ایده هوشمندانه که شامل بین کابینتی، صفحه روی کابینت، هود و ... که در سال 2017 طرفدار زیادی پیدا کرده است را برایتان شرح می دهیم...

 
1- بین کابینتی مسی:
مس فلزی گران است، اما اگر دیوار بین کابینت های آشپزخانه شما کوچک است، مس می تواند انتخاب ایده آلی برای این منظور باشد.


2- جزیره آشپزخانه با پایه مبلی:
در تصویر زیر طراحی شیکی صورت گرفته است و برای جزیره آشپزخانه پایه مبلی گذاشته شده است که به نوبه خود زیبایی چشم گیری دارد.


3- تخته برش کشویی:
اغلب صاحب خانه ها، این نوع تخته برش ها را می پسندند. با طراحی یک کشو زیر کابینت سینک ظرفشوئی در آشپزخانه که روی آن تخته برش قرار داد، کارایی آشپزخانه خود را بالا ببرید.


4- هود چوبی که از دور استیل به نظر می رسد:
هنگامی که صحبت از بازسازی آشپزخانه می شود، اغلب مردم به دنبال راه کارهایی برای صرفه جوئی در هزینه هستند. اما صرفه جوئی به این معنی نیست که از همه علایقتان دست بکشید، مثلا در آشپزخانه زیر صاحب خانه دوست داشته که هود فلزی یا استیل داشته باشد اما بودجه تهیه آن را نداشته است، در عوض طراح با اضافه کردن یک روکش سفارشی چوبی و نقاشی کردن آن به رنگ استیل، هود را به گونه ای طراحی کرده که از دور استیل به نظر برسد.


5- سطل زباله بازیافت سفارشی:
اضافه کردن سطل زباله بازیافت به آشپزخانه اهمیت زیادی دارد. اخیرا اکثر صاحب خانه ها دوست دارند تا سطل زباله بازیافتی در آشپزخانه شان داشته باشند. این نوع سطل ها طرح ها و مدل های متفاوتی هستند.


6- شلف دیواری:
در این آشپزخانه انگلیسی، شلف دیواری تیره و کابینت های سفید در کنار ظروف سفید و رنگی چیده شده روی شلف ها، یک روش طراحی عالی و منحصر به فرد رقم زده است.7- بین کابینتی با طرح هندسی:
معرفی بافت و طرح هندسی برای بین کابینتی، ایده ای خاص است که در سال 2017 شروع به رشد نموده است. از این نوع کاشی ها بیشتر به عنوان بین کابینیت در آشپزخانه استفاده می شود.8- جزیره آشپزخانه با سنگ مرمر:
در این طرح غیرمعمول، جزیره آشپزخانه ای را می بینید که از سنگ مرمر طرح دار ساخته شده است. این نوع طراحی مدرن است و اخیرا در کشورهای اروپائی و آمریکائی طرفدار زیادی دارد.9- سینک ظرفشوئی با سینی آماده سازی مواد غذائی:
در این آشپزخانه مدرن، سینک ظرفشوئی بزرگ با سینی آماده سازی مواد غذائی طراحی شده است که نیاز بسیاری از صاحب خانه ها را مرتفع می سازد.

9 نکته کلیدی و مهم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه در سال 2017

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر