OK
کابینت بانک

رکود بازار و ابطال 170 جواز کابینت سازی در کرج


رکود بازار و ابطال 170 جواز کابینت سازی در کرج

قاسم پورنظری، رئیس اتحادیه کابینت سازان کرج در مصاحبه با نود اقتصادی از رکود بازار، افزایش قیمت ام دی اف و مواد اولیه و کاهش اجباری دستمزد می گوید.

 
به نقل از نود اقتصادی، رئیس اتحادیه کابینت سازان کرج اذعان کرده است با وجود رونق بازار از ابتدای مرداد تا اوایل شهریور، 10 روزی است که بازار در رکود شدیدی فرو رفته و تقاضا نیز کاهش چشمگیری داشته است.
به گفته‌ی قاسم پورنظری، رئیس اتحادیه کابینت سازان کرج، دلیل افزایش تقاضا در مرداد ماه، رونق بازار مسکن در این مدت بود اما مجددا به رکود بازگشت.
پورنظری در گفت و گو با خبرنگار نود اقتصادی گفت: تا پیش از مرداد ماه هم همکاران بنده در صنف کابینت سازان اوضاع خوبی نداشتند، رکود موجود موجب شده است که بسیاری از فعالان و تولیدکنندگان این حوزه تغییر شغل بدهند.
وی اظهار داشت از ابتدای سال 96 تا اوایل اردیبهشت ماه 170 جواز باطل شده است. به گفته‌ی پورنظری اوضاع بد اصناف متاثر از شرایط بازار مسکن است. در حال حاضر که ساخت و ساز در شهری مانند کرج 90 درصد کمتر شده است مسلما تقاضا برای کابینت و مانند آن نیز 90درصد کمتر می شود که این اتفاق نیز افتاده است.
او افزود: مواد اولیه از جمله mdf بیست درصد و آهن آلات 50 درصد افزایش یافته اما از آن جهت که بازار کشش ندارد مجبور هستیم که در حال حاضر قیمت دستمزد خود را کم کنیم.
پورنظری در پایان خاطرنشان کرد: البته اگر قیمت ها همین گونه باشد ما هم مجبور هستیم که درخواست افزایش قیمت را بدهیم.

رکود بازار و ابطال 170 جواز کابینت سازی در کرج

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر