OK
کابینت بانک

هم میز ناهار خوری و هم فوتبال دستی


هم میز ناهار خوری و هم فوتبال دستی

از همکاری یک سر آشپز معروف و یک شرکت سازنده فوتبال دستی، این میز ناهار خوری خلاقانه ساخته شد.


میز ناهار خوری RS یک میز ناهار خوری عادی نیست! این میز یک میز فوتبال دستی هم هست.

 در واقع این میز می تواند هر دوی این کاربرد ها را یکجا داشته باشد. این میز توسط شرکت RS Barcelona (سازنده فوتبال دستی) با ایده یکی از بهترین سرآشپزهای جهان José Andrés ، مخصوص پذیرایی و سرگرمی مهمان ها ایجاد شده است.
 
این محصول ترکیبی از طراحی و زیبایی شناسی است که اشتیاق به غذاخوردن را بیشتر می کند. سر آشپز بین المللی José Andrés ، بعد از دیدن میز فوتبال دستی RS#2 مشتاق به استفاده و ترکیب آن با میز پذیرایی شد و آن را در رستوران Jaleo در واشنگتن و لاس وگاس به کار برد.

این کار پیش از این تا به حال انجام نشده بود و ایده آن بسیار ساده و جدید است. شرکت RS barcellona با اضافه کردن یک سطح شیشه ای در بالای میز فوتبال دستی، میز جالبی از آن ساخته است: هم میز شام و هم میز فوتبال دستی.


می توانید این میز را برای صرف غذا، بازی یا صرف غذا هنگام بازی استفاده کنید. همه چیز بستگی به خودتان دارد. این میز هم برای داخل منزل و هم برای بیرون از آن قابل استفاده است و در رنگ های استیل نقره ای، مشکی، سفید یا قرمز و با سطح مستطیل یا بیضی موجود است و علاوه بر این ها حتی می توانید جنسیت، رنگ پوست، رنگ موی بازی کنندگان را تعیین کنید یا لباس خاصی مانند لباس پلیسی، پرستاری، ستاره های سینما و ... برای آن ها تعیین کنید.

مژده جدّا/ کابینت بانک


هم میز ناهار خوری و هم فوتبال دستی
نويسنده :
مجتبي
تاريخ :
جمعه 6 بهمن 1396
نظر :
ايده و طراحي جسورانه و زيباست

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر