OK
کابینت بانک

جدیدترین متریال های بین کابینتی و دیوارپوش آشپزخانه


جدیدترین متریال های بین کابینتی و دیوارپوش آشپزخانه

برای طراحی بین کابینتی متریال های زیاد و متنوعی در دسترس است. در این مطلب جدیدترین متریال های وارد بازار شده برای طراحی بین کابینتی هایی که می توان خلاقانه ایجاد کرد تشریح شده است...

بین کابینتی یا دیوارپوش، معمولا روی دیوار آشپزخانه و بین کابینت های هوایی نصب می شود. متریال های مختلفی برای ساخت بین کابینتی وجود دارند، ازجمله : شیشه،  فلز، سنگ، سرامیک، کاشی و ... این مقاله به معرفی جدیدترین متریال بین کابینتی پرداخته است:

بین کابینتی با طرح چاپ شده روی شیشه:
طرح های جدید بین کابینتی که شیشه های طرح دار هستند، راه حلی عالی برای وارد کردن زیبایی به آشپزخانه است. هرچند استفاده از شیشه با طرح چاپی به عنوان بین کابینتی یک ایده عالی است، شما می توانید در دیگر مکان های منزل هم از آن استفاده کنید. شما حتی می توانید عکس های شخصی تان را هم به صورت سفارشی روی این دیوارپوش ها چاپ کنید. به طور خاص شیشه های چاپی بیشتر در طراحی آشپزخانه های مدرن مورد استفاده قرار میگیرند. با استفاده از این دیوارپوش ها می توان در هر محیطی تعادل رنگ ایجاد کرد.بین کابینتی چوب روسی:
بین کابینتی چوبی طرفدار زیادی دارد و معمولا کسانی که دوست دارند حس بودن در طبیعت را تجربه کنند، از این نوع متریال استفاده می کنند. اخیرا در بین چوب ها، چوب روسی محبوب شده است و در آشپزخانه هایی با سبک روستایی، به عنوان بین کابینتی و کانترتاپ استفاده می شود. بین کابینتی با نور پس زمینه:
اخیرا در آشپزخانه های اسکاندیناویایی و اروپائی از این نوع بین کابینتی ها استفاده می شود. با اضافه کردن بین کابینتی دارای نور پس زمینه، شما آشپزخانه ای ایده آل خواهید داشت. توصیه می شود از این بین کابینتی ها در آشپزخانه های کوچک استفاده شود. در تصویر زیر انعکاس نور آبی، زیبایی خاص و طراحی کاملا مدرن ایجاد کرده است. 


بین کابینتی آنیکس:
آنیکس نوعی متریال متنوع است که می تواند برای بین کابینتی استفاده شود. در تصویر زیر کاشی های بزرگ آنیکس در بالای سینک ظاهر این آشپزخانه را زیباتر ساخته اند.

بین کابینتی با طرح های خلاقانه:
با استفاده از سنگ های کوچک و یا صدف دریایی می توان یک بین کابینتی خلاقانه ایجاد کرد. این روش، ایده ای آلی برای شخصی سازی آشپزخانه و صرفه جوئی در هزینه است. این طرح ها در بازار موجود نیستند و با خلاقیت خودتان ایجاد می شوند. نمونه هایی از این خلاقیت ها را ببینید.

طرح های جدید استیل برای بین کابینتی :
بین کابینتی های جدید و ارگانیک استیل، متریالی خاص هستند که اخیرا به عنوان بین کابینتی در آشپزخانه ها بکار برده می شوند. 


بین کابینتی بتن اکسپوز:
بتن اکسپوز در بخش های قبلی هم معرفی شد، طرح های بین کابینتی با بتن اکسپوز را ببینید.


بین کابینتی بتن سیره:
بتن سیره ترکیبی شگفت انگیز از سیمان و گچ با پایه رزین است که برای بین کابینتی هم مورد استفاده قرار می گیرد.
بررسی و خرید انواع بین کابینتی در کابینت بانکجدیدترین متریال های بین کابینتی و دیوارپوش آشپزخانه
نويسنده :
مهدي
تاريخ :
چهارشنبه 28 تیر 1396
نظر :
مرسي از مقاله خوبتون از اين طرحهايي که معرفي کرديد آيا توليد کننده اي تو ايران داريم؟ و اگه داريم مرجعي براي پيدا کردنشون هست؟ سپاس

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر