OK
کابینت بانک

میزهای ناهار خوری کم جا، چوبی و تاشو


میزهای ناهار خوری کم جا، چوبی و تاشو

در این مقاله می توانید با انواع میزهای غذا خوری تاشو، چوبی، کم جا و میزهایی با قابلیت افزایش طول، میزهای مخفی و ... آشنا شوید و جدیدترین مدل های آنها را ببینید.

نکته ای که در اکثر موارد هنگام بازسازی آشپزخانه به آن توجه می شود، داشتن میز یا مکانی برای غذاخوردن است. بنابراین، طراحی میز ناهارخوری از اهمیت زیادی برخوردار است. میز غذاخوری مدل های زیادی دارد که با توجه به بزرگ یا کوچک بودن آشپزخانه، طراحی می شود. گاهی اوقات از کانتر یا جزیره آشپزخانه به عنوان میز ناهارخوری استفاده می شود. امروزه میز ناهار خوری به یکی از ضروری ترین وسایل منزل تبدیل شده است. میز نهار خوری در انواع طرح ها و رنگ های مختلفی موجود است و شما می توانید با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خود میز ناهار خوری با طرح زیبایی را انتخاب کنید.


با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، روز به روز مدل های جالب و جدیدی برای میزهای ناهارخوری تولید می شوند.

میزهای تاشو:

اغلب خانه های امروزی در ابعاد کوچک ساخته شده اند بنابراین نمی توان در فضای آشپزخانه جایی را برای قرار دادن میز ناهار خوری در نظر گرفت که در چنین مواقعی با انتخاب یک میز غذا خوری تاشو و کم جا می توانید فضایی کوچکی را برای میز ناهار خوری در نظر بگیرید.
میز ناهار خوری تاشو طراحی ظریف و متفاوتی دارد؛ این مدل میز به صورت تاشو و کشویی باز و بسته می شود و بعد از باز شدن به صورت میز ناهار خوری کاملی در می آید. برخی از مدل میزهای ناهار خوری تاشو به صورت کشو دار نیز طراحی می شوند که می توان از کشوی میز برای قرار دادن وسایلی نظیر قاشق و چاقو و چنگال و … استفاده کرد.این میزها مدل های زیادی دارند:

نصب میز روی پنجره آشپزخانه:
اگر در آشپزخانه خود فضای کافی برای گذاشتن میز و صندلی ندارید و آشپزخانه شما دارای پنجره ای است که تا سقف ادامه دارد، مانند تصویر زیر روی دیواره پنجره یک میز نصب کنید.

میز تاشو دیواری:

این آشپزخانه کوچک جایی برای میز و صندلی ندارد. در این تصویر یک میز تاشو روی دیوار نصب شده که علاوه بر داشتن فضای کافی در آشپزخانه، سبب شده تا از یک دیوار بلااستفاده به درستی بهره گرفته شود.

خانه فرانسوی:
در این آشپزخانه میز تاشویی قرار دارد که کارایی زیادی دارد و به راحتی هم جمع می شود. طرح و رنگ خاص این میز ناهارخوری به نوبه خود جذابیت زیادی دارد.

میز چوبی کشویی:
برای استفاده چند منظوره از فضای آشپزخانه و کابینت ها، می توانید مانند تصویر یک میز کشویی طراحی کنید که در صورت لزوم آن را باز کنید.

مدل خاص میز تاشو به همراه صندلی:
این میز غذا خوری چوبی به همراه چهار صندلی که دارد تاشوست و برای صرفه جوئ در فضا گزینه ایده آلی است.

میز ناهارخوری تاشو:
این میز ناهارخوری چوبی دارای کیفیت بالایی است و برای آشپزخانه های کوچک طراحی شده است.میز ناهارخوری با قابلیت افزایش طول:
در بسیاری از خانه ها، آشپزخانه ها کوچک هستند و فضای محدودی دارند، پس جای کافی برای قرار دادن یک میز ناهارخوری داخل آشپزخانه وجود ندارد. حتی در خانه هایی هم که اتاق ناهارخوری جداگانه دارند، باز هم کمبود فضا مشهود است. با این حال، یک میز ناهارخوری که بزرگ و کوچک شود یعنی دارای قابلیت افزایش یا کاهش طول باشد، می تواند گزینه خوبی برای فضاهای کوچک باشد. در تصاویر زیر می توانید انواع میز ناهارخوری با این قابلیت را مشاهده کنید.

میز ناهارخوری پنهان:


این مدل میزهای غذاخوری به گونه ای طراحی شده اند که یا به صورت کشویی و یا به صورت تاشو در یونیت خود پنهان می شوند و فقط در مواقع لزوم مورد استفاده قرار می گیرند. در تصاویر زیر چند نمونه از این میزها را ببینید.میز با قابلیت تغییر ارتفاع:


این مدل میزهای ناهارخوری دارای پایه ای هستند که به راحتی ارتفاع آنها را تغییر می دهد و قابل جابه جائی به هر مکانی هم هستند.

میزهای ناهار خوری کم جا، چوبی و تاشو
نويسنده :
روشن
تاريخ :
چهارشنبه 9 خرداد 1397
نظر :
مطلب جالبي بود ولي بيفايده. اينجا که هيچ کدومش پيدا نميشه سفارش دادنش هم خنده داره چون يا خيلي گرون در مياد يا به درد نخور
نويسنده :
تاريخ :
یکشنبه 6 خرداد 1397
نظر :
لطفا آدرس و شماره تلفن فروشگاه ميزهاي ناهارخوري کشويي را درج کنيد
نويسنده :
منصوري
تاريخ :
شنبه 12 اسفند 1396
نظر :
لطفا نحوه بازديد، قيمت و سفارش را بفرماييد. ----------🔑👈🏻 پاسخ کابينت بانک: سلام، اين مقاله صرفا جهت ايده گرفتن آماده شده و ميتونيد هر کدوم از نمونه هارو به يک نجار بدبد تا براتون بسازه
نويسنده :
داود
تاريخ :
دوشنبه 23 بهمن 1396
نظر :
سلام.لطفا قيمت ذکر شود
نويسنده :
تاريخ :
شنبه 21 بهمن 1396
نظر :
سلام قيمت؟محل بازديدوخريد؟
نويسنده :
الهام
تاريخ :
دوشنبه 2 بهمن 1396
نظر :
من براي سفارش ميخاستم اقدام کنم و پرسيدن قيمت
نويسنده :
رضا شيخي
تاريخ :
پنجشنبه 23 آذر 1396
نظر :
سلام. براي تهيه ميزهاي ناهارخوري تاشو و ديواري به کجا مراجعه کنم؟ ممنون

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر