OK
کابینت بانک

جدیدترین متریال ها و طرح های سقف آشپزخانه


جدیدترین متریال ها و طرح های سقف آشپزخانه

آشپزخانه نیز به مانند هر مکان دیگری می تواند با استفاده از طراحی درست و جدید به مکانی رویایی تبدیل شود. در این بخش جدیدترین متریال برای طراحی و اجرای سقف آشپزخانه جمع آوری شده است...

 
اگر سقف آشپزخانه دارای طراحی خاص و متفاوت باشد، باعث می شود تا سایر اجزا و ارکان داخل آن بهتر دیده شود. سقف آشپزخانه انواع و مدل های بسیاری دارد. از سقف معمولی گرفته تا سقف کامپوزیت و اکسپوز و کاذب... . توجه داشته باشید متریالی که برای سقف آشپزخانه استفاده می شود، حتما باید قابل شست و شو باشد. برای ساخت و طراحی سقف آشپزخانه متریال مناسب مورد نیاز است. در این مقاله با جدیدترین متریال برای ساخت سقف آشپزخانه آشنا شوید:

سقف آشپزخانه بتن اکسپوز:
در صاویر زیر مدل متفاوتی از سقف بتن یا بتن اکسپوز را ببینید.


سقف آشپزخانه لوله یا کانال اکسپوز:
این متریال در طراحی سقف منزل و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد. لووله یا کانال اکسپوز را می توان به صورت طبیعی یا رنگ شده مورد استفاده قرار داد.سقف کاذب فلزی در آشپزخانه :
سقف کاذب فلزی ظاهری زیبا دارد و برای آشپزخانه هایی با سبک کلاسیک انتخابی ایده آل است. اخیرا این نوع متریال که در 12 طرح مختلف و با 5 نوع پوشش فلزی وجود دارد، در اکثر آشپزخانه های اروپائی دیده می شود. 


نوعی دیگر از سقف فلزی در آشپزخانه :
به طور معمول از این نوع متریال برای سقف داخل خانه استفاده می شود. این نوع فلز به دلیل موج دار بودن طرحش، باعث جذاب و زیباتر شدن محیط می شود. قیمت هر ورق این متریال در بازارهای اروپائی حدود 15 دلار است.

سقف کاشی:
یکی دیگر از متریال های جدیدی که برای طراحی سقف آشپزخانه یا نشیمن مورد استفاده قرار میگیرد، کاشی است. این متریال دارای طرح ها و رنگ های متنوعی است و هزینه کمی دارد. علاوه بر آن، نصب کاشی آسان است.سقف آشپزخانه بتن سیره:
بتن سیره ضدآب، و در برابر فرسایش مقاوم است. شما می‌توانید تنها با لایه‌ای به ضخامت 2-3 میلی‌متر انواع سطوح را به صورت یک تکه و بدون درز پوشش دهید.


جهت اطلاع از متریال های جدید برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه کلیک کنید.


جدیدترین متریال ها و طرح های سقف آشپزخانه
نويسنده :
محسن
تاريخ :
یکشنبه 1 مرداد 1396
نظر :
عالي بود

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر