OK
کابینت بانک

ایده هایی بی نظیر برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه


ایده هایی بی نظیر برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

از آنجا که آشپزخانه قلب خانه و محل پخت و پز و جمع شدن افراد خانواده است، توجه به نکاتی که در بازسازی درست یک آشپزخانه به شما کمک کند، ضروری است...

 

اغلب آشپزخانه به عنوان پلی برای ارتباط با دیگر مناطق خانه است. به عنوان یک اتاق کلیدی نحوه طراحی آشپزخانه از اهمیت زیادی برخوردار است.برای بازسازی درست یک آشپزخانه باید نکات زیادی را در نظر گرفت:

اول فضای آشپزخانه را به درستی مورد بررسی قرار داده تا بتوان طرحی درست ارائه داد.

بهترین راه طراحی یک آشپزخانه:
با در نظر گرفتن فضای آشپزخانه، می توان روش های زیادی برای طراحی کابینت آشپزخانه داشت اما همیشه باید بهترین و درست ترین روش را انتخاب کرد. توجه داشته باشید با یک طراحی درست می توان آشپزخانه ای که به یک فضای خسته کننده تبدیل شده است را به یک فضای دوست داشتنی و مدرن تبدیل کرد.


در بازسازی آشپزخانه موارد زیر را مورد توجه قرار دهید:
o    آشپزخانه را کامل بررسی کنید.
o    فضای بیشتری در آشپزخانه خود ایجاد کنید.
o    با استفاده از مدل کابینت مدرن و درب های شیشه ای و سوپرمارکت و جزیره آشپزخانه ، آن را مدرن و زیبا سازید.

الهام گرفتن:
با توجه به سلیقه خود، از چیزی که می پسندید الهام بگیرید و آن را به اطلاع طراح خود برسانید تا به او در دادن ایده کمک کند. مثلا طرح و بافت ام دی اف مد نظر شما می تواند به طراح برای ایده پردازی کمک کند.
طراح در حقیقت فضای ذخیره سازی، کابینت های مناسب و فضایی زیبا در آشپزخانه رقم می زند. به عنوان مثال برای یک آشپزخانه L شکل با در نظر گرفتن یک جزیره آشپزخانه می توان علاوه بر زیبایی بخشیدن، کارایی آن مکان را بالا برد.


نتیجه:
همانطور که در طرح های اجرایی دیدید، با استفاده از کابینت های سفید های گلاس و لوسترهای سقفی و دیگر مواردی که در تصاویر می بینید، فضای آشپزخانه حس شادابی را به خوبی به شما منتقل می کند.

استفاده از بین کابینتی های جدید مثل کاشی و همچنین کفپوش مناسب و متناسب با کابینت ها و بین کابینتی مورد دیگری است که باید در بازسازی به آن توجه داشت.


بعضی مواقع در صورت امکان استفاده از بین کابینتی های دیجیتال توصیه می شود.
داشتن آشپزخانه ای زیبا و کارامد رویای هر خانواده ای است پس در بازسازی آشپزخانه باید هماهنگی بین تمامی اجزا از کفپوش گرفته تا رنگ دیوارها و صفحه روی کابینت و کابینت ها و بین کابینتی ها و... مورد توجه قرار گیرند.ایده هایی بی نظیر برای بازسازی دکوراسیون آشپزخانه

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر