OK
کابینت بانک

رونمايي از هود family hub در نمايشگاه CES 2018


رونمايي از هود family hub در نمايشگاه CES 2018

نمايشگاه CES 2018 يکي از بزرگترين رويداد ها در عرصه تکنولوژي است. family hub نام هود خاصي است که در اين نمايشگاه از آن رونمايي شد...

 
مدتي است که نماي کلي آشپزخانه ها تغيير کرده است. يخچال، گاز، مايکروويو و وسايل ريز و درشت ديگر شامل اين تغيير مي شوند.

 اما اين بار در نمايشگاه ces 2018 از يک مانيتور 27 اينچي درست بالاي گاز آشپزخانه رونمايي شد. GE (شرکت توليد کننده اين محصول) نام آن را Family Hub (مرکزي براي اعضاي خانواده) گذاشته است و مي توان گفت اين محصول واقعا مانند نقطه مرکزي عمل مي کند.

هود آشپزخانه

اين صفحه نمايش امکان کنترل لوازم هوشمند و ابزارهاي ديجيتالي منزل و هر دوربين يا گوشي هوشمندي که به اينترنت متصل مي شود را مي دهد. هدف از توليد اين محصول امکان جست و جوي دستور غذا در آن و يا برقراري تماس تصويري که اين ايده بسيار خوبي مي تواند باشد خصوصا اين روزها که مردم زمان زيادي را براي پخت غذا در آشپزخانه سپري مي کنند. اين محصول دو دوربين روي خودش دارد. يکي از دوربين ها که قسمت جلوي آن موجود است و براي تماس هاي تصويري استفاده مي شود و دوربين ديگر که از گاز هنگام پختن غذا براي اينستاگرام فيلم مي گيرد.

هود با صفحه نمايش

اما در کنار همه ي اين خصوصيات جديد و جالب، يکي از مفيدترين کاربردهاي Family Hub عمل به عنوان هود براي جذب بخار ها و دودهاي ناشي از پخت و پز است، وسيله اي که در بيشتر آشپزخانه ها از آن استفاده مي شود و کاربردي که خيلي بيشتر از يک صفحه نمايش عمل مي کند.

قيمت اين محصول هنوز اعلام نشده است و قرار است فروش اين محصول از نيمه دوم سال شروع شود.

مژده جدّا/ کابينت بانک


رونمايي از هود family hub در نمايشگاه CES 2018
نويسنده :
تاريخ :
شنبه 5 اسفند 1396
نظر :
ممنون از شما. قيمت اين محصول چنده؟
نويسنده :
محسن نجاتي
تاريخ :
سه شنیه 24 بهمن 1396
نظر :
خبراتون عاليه
نويسنده :
فرح زاد
تاريخ :
شنبه 21 بهمن 1396
نظر :
از خانم جدا کمال تشکر را دارم.

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر