OK
کابینت بانک

متريال losa شرکت آرپا برنده جايزه interzum


متريال losa شرکت آرپا برنده جايزه interzum

شرکت آرپا با متريال losa، برنده جايزه interzum به عنوان با کيفيت ترين محصول شد.

تاريخچه فعاليت هاي شرکت arpa: 

 شرکت  (آرپا)arpa ، توليد کننده و طراح صفحات HPL با کيفيت بالا و تنوع بسيار زياد براي استفاده در معماري و دکوراسيون داخلي از مکان هاي مراقبتي بهداشتي (بيمارستان و..) گرفته تا وسايل حمل و نقل مانند کشتي. اين متريال را مي توان از اجزاي کوچک دکوراسيون تا آشپزخانه ها به کار برد.  Arpa  توليد کننده ي گستره وسيع و بسيار متنوعي از محصولات زيبا و کاربردي مي باشد. 

همين حالا مي توانيد صفحه کابينت آرپا را آنلاين بخريد:      https://goo.gl/uKkTwJ

متريال losa

متريال شرکت arpa

arpa hpl

صفحه روي کابينت hpl

متريال جديد arpa-hpl به نام losa، برنده جايزه interzum به عنوان  "با کيفيت ترين محصول" شده است. متريالي با طراحي هوشمندانه و زيبا که در سال 2017، در دسته متريال هاي سطح روي کابينت برنده جايزه شد. 
اين متريال در سال 2016 در نمايشگاه SICAM در Pordenone ايتاليا معرفي شد. اين متريال طي دوسال تحقيق و مطالعه توسط آزمايشگاه شرکت arpa (بخشي از اين شرکت که ايده هاي جديد در آن جا مطرح مي شود و در همکاري با بخش هاي مختلف شرکت بررسي و تحليل مي شود) طراحي شده است. اين متريال به عنوان يک متريال ساختاريافته و باظاهر ، بافت سه بعدي و حسي شبيه به سنگ، معرفي و ساخته شده است. براي ايجاد حس سه بعدي در اين روکش، روي آن برش 60 درجه انجام شده است و با مجموعه ي خاصي از روکش هاي HPL ترکيب شده است و به نوعي طراحي شده است تا زيبايي و کارايي در آن، در بالاترين خود باشد.  اين متريال به صورت عمودي يا افقي در آشپزخانه، حمام و يا وسايل دکوراسيون مانند ميز و... قابل استفاده است. 

hpl losa award winning

اچ پي ال
hpl آرپا

جايزه interzum

اين جايزه به عنوان سومين جايزه interzum آرپا محسوب مي شود. در سال 2011، مجموعه Naturalia  برنده جايزه " Best of Best" شد و FENIX NTM نيز به عنوان متريالي که با استفاده از نانوتکنولوژي طراحي و براي دکوراسيون داخلي معرفي شده بود، ديپلم افتخار  " Best of Best" را در سال 2015 دريافت کرد. 
جايزه " با کيفيت ترين محصول" هر دوسال به طرح هاي برتري داده مي شود که در کارايي و شکل، منحصر به فرد هستند. 
مسئولان Interzum  مي گويند: داوران براي اهداي جايزه، به طرح هايي که در مقايسه با محصولات هم رده خودشان به طور چشمگيري منحصر به فرد و خاص هستند، توجه ويژه اي دارند.  
اين دوره از  Interzum   توسط نمايشگاه Cologne در همکاري با Red Dot سازماندهي شد و داوران اين دوره را طراحان و معماران ايتاليايي و peter zec، رئيس Red Dot تشکيل مي دادند. 

همين حالا مي توانيد صفحه کابينت آرپا را آنلاين بخريد:      https://goo.gl/uKkTwJ


منبع: کانتريال


متريال losa شرکت آرپا برنده جايزه interzum

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر