OK
کابینت بانک

سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس براي آشپزخانه کوچک


سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس براي آشپزخانه کوچک

کمپرکس(comprex) يکي از توليد کنندگان کابينت آشپزخانه ايتاليايي، سه آشپزخانه زيبا و کاربردي براي فضاهاي کوچک ارائه داده است.مديريت استفاده از فضاي کوچک ، نمي تواند باعث ناديده گرفتن طراحي و کاربرد آن شود. مخصوصا در آشپزخانه، يکي از مهم ترين بخش هاي خانه هم از لحاظ کاربرد و هم از لحاظ تأثير روحي. 

اگر هر سانتي متر سطح آشپزخانه به خوبي طراحي شود، نتيجه شگفت انگيز و فوق العاده زيبا خواهد بود. Comprex براي حل مشکل فضا در آشپزخانه پيشنهاد هاي مختلفي را ارائه مي دهد که هم از لحاظ زيبايي و هم از لحاظ کاربرد تنوع دارد و مي تواند با اندازه هاي مختلف آشپزخانه سازگار شوند. اين سيستم آشپزخانه، بسته به ديوارهاي آشپزخانه تان مي تواند در جاهاي مختلف قرار بگيرد. با توجه به متريال مورد نظرتان، بودجه اي که داريد و نيازتان طرح هاي مختلفي توسط کمپرکس براي آشپزخانه کوچک پيشنهاد مي شود.

 

سه طرح ارائه شده کمپرکس براي آشپزخانه کوچک:   Linea 
جذاب، خوش ساخت، داراي اشکال هندسي که ظاهري قوي در اين آشپزخانه ايجاد مي کند، حتي در فضاهاي کوچک هم چنين احساسي ايجاد مي شود. براي بهره وري از تمام فضاي موجود در اين آشپزخانه با بهترين شکل ممکن از اجزاي قابل حرکت در آن استفاده شده است. يک درب افقي چوبي که به زيبايي در اين طراحي ديده مي شود، اين درب به راحتي و آرامي باز مي شود و با توجه با ساختاري که دارد تا هرجايي که بخواهيد مي توانيد آن را باز کنيد (حتي تا انتها) تا به راحتي بتوانيد به تمام محتواي آن دسترسي داشته باشيد. اين فضا مي تواند فضايي براي نگهداري فنجان ها و دسترسي راحت به آن ها باشد. 

Filo


شيک، چشم گير و کاربردي مهم ترين مشخصاتي هستند که آشپزخانه Filo را توصيف مي کند. اين آشپزخانه با هدف ارائه يک آشپزخانه کم جا و باريک به همراه جزيره طراحي شده است. در کنار جزيره آشپزخانه نيز يک کابينت با درب هاي خيلي بزرگ قرار گرفته است. اما در اين آشپزخانه آشپزخانه از Omnia system (تجهيزات نگهداري ظروف) استفاده شده است. اين سيستم در زيبايي و استفاده از فضا هوشمندانه عمل کرده است. اين سيستم شامل اجزايي مانند نگهدارنده ي ظروف، آبچکان و محلي منظم براي نگهداري اکسسوري هاي آشپزخانه است. در قسمت هاي ديگر کابينت هم محلي براي آويزان کردن و قرار دادن ظروف تعبيه شده است. در قسمت هاي گوشه کابينت هاي پاييني هم از مجيک کرنر استفاده شده است که استفاده از کابينت هاي پاييني را راحت مي کند و هر طبقه از آن به طور مستقل قابل استفاده است. 

Segno 
اين آشپزخانه طراحي کاملا خطي و منظم دارد که براي ترکيب شدن با کل فضاي خانه ايده آل است. که ترکيب هردوي آن ها با هم قلب تپنده ي هر خانه اي مي شود. قفسه هايي که در اين آشپزخانه وجود دارد، محلي کاربردي براي نگهداري ظروف و لوازم آشپزخانه است که هم کاربردي است و هم نظم و زيبايي خود را حفظ کرده.

مژده جدّا/ کابينت بانک


سه طرح ارائه شده توسط کمپرکس براي آشپزخانه کوچک
نويسنده :
ميثم بهپور
تاريخ :
یکشنبه 13 اسفند 1396
نظر :
سلام عاليه اگه اين کابينت ها رو يه شرکت ايراني اجرا ميکرد 2500 تا عيب و ايراد الکي ميذاشتيد روش. کابينت بانک عزيز بجاي گرفتن عيب هاي بي مورد از بعضي کارها از اساتيد محترم خواهشمندم باعث دلگرمي سازنده و اجرا کننده ي ايراني بشيم و عيب هاي ناچيز رو که خيلي ريز هستند حداقل براي بعضي از کارها نگيريد واقعا ممنونم برا بستر مناسبي که ايجاد کرديد.متشکرم --------------- پاسخ کابينت بانک: سلام ما هم از شما ممنونيم، اگر منظورتون داوري مسابقات هست بايد گفت که هر کاري عيبي داره و قصد داوران از گرفتن عيب ها افزايش دقت و کيفيت کارهاست و نه تخريب اونها

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر