OK
مقالات...


نکاتی برای داشتن آشپزخانه ای دوست داشتنی
چیزهای زیادی برای دوست داشتن در این آشپزخانه ساخته شده است و وجود دارد. قبل از هر چیز، یک توازن هماهنگ میان مواد و مصالح دست ساز با روکش های چوبی سطوح شفاف، و بعد از آن سبک طراحی متقارن در این آشپزخانه، که از کابینت های دردار و هم پیشخوان های پیش آمده تشکیل شده است و البته تمام این عناصر بسیار کاربردی و هوشمندانه طراحی شده اند.

بی دلیل نیست که با دیدن این آشپزخانه هر فردی شگفت زده می شود .
شرکت Arrital از سال 2013 به بعد با طراحی های فرانکو دریوسو تبدیل به شرکتی برتر در اروپا شده است که در تولید سطوح خارق العاده آشپزخانه و رنگ های آنها معروف شده است، در عین حال که بسیار زیبا و خاص هستند، بسیار کاربردی می باشند و استفاده از آنها راحت است.

چنین ایده هایی هستند که آشپزخانه ای با چنین طراحی ای را تبدیل به آشپزخانه ای رویایی و یکی از پرطرفدارترین ایده های طراحی آشپزخانه می کنند.
  
جدا از سطوح چوبی، سطوح شیشه‌ای و سطوح لاك‌ الكل كاری شده براق، در این آشپزخانه از  لمینیت‌ هایی استفاده شده است كه در ساخت آنها تكنولوژی نانو به كار رفته است. این سطوح لمینیت‌شده بسیار بادوام و نرم هستند. اساس این سطوح از رزین است و یكی از جدیدترین‌ سطوحی هستند كه اكنون در صنعت طراحی در دسترس است که یکی از ضرورت های یک آشپزخانه کامل است.سطوح چوبی جدید که اکنون در بازار وجود دارند سطوحی هستند که از چوب درخت بلوط  ساخته شده اند و دارای رگه ها، گره ها و ترک های ریز و متنوعی هستند که آنها را شبیه چوب های قدیمی کرده است. این نوع سطوح که یکی از پرطرفدارترین ایده های طراحی آشپزخانه هستند دارای جلوه ای گرم و ساده هستند و استفاده از آنها بسیار راحت است.


              

در طراحی کابینت آشپزخانه به سبک مدرن از چارچوب‌های آلومینیومی برای ساخت درهای كابینت‌ها استفاده شده است كه از نظر بصری به آن‌ها زیبایی خاصی داده است و دوام آن‌ها را بسیار بیش‌تر از كابینت‌های معمولی كرده است.6 رنگ براق جدید و 6 رنگ شیشه‌ای مات در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف در این آشپزخانه وجود دارد.
این آشپزخانه یكی از تولیداتی است که درسطح اروپا طراحی شده است. یك شركت طراحی، ساخت و نصب آشپزخانه  كه در طراحی نوآورانه آشپزخانه‌ها، حمام‌ها، بازسازی، ساخت، گسترش و مشاوره در اروپا و آمریكا شهرت دارد ، این آشپزخانه را طراحی کرده است.
داشتن این آشپزخانه مانند بودن اقیانوس در آشپزخانه شماست.


                                                                
منبع : چیدانه