OK
کابینت بانک


بهترین کابینت آشپزخانه ایران


بیش از 4000 شرکت کننده، عکس جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه اجرایی خود را با توضیح جنس و ام دی اف استفاده شده و نیز قیمت تمام شده ارسال می کنند تا علاوه بر جوایز، تندیس بهترین کابینت آشپزخانه ایرانی را از آن خود کنند. 


title-leftکارهای شرکت کنندگان title-right
bg-corner

کابينت آشپزخانه کوچک | شيراز


طراحي يک آشپزخانه کوچک شيک با کابينت هاي کرم يک دست توسط رضا اميني

کابينت با درب خم | گرمسار


دکور نمايشگاه کابينت با درب چوب و پوشش رنگ

آشپزخانه کوچک با مطبخ | اصفهان


يکي از نقاط قوت طراحي اين آشپزخانه پوشش ديوارها ست که با يک سرستون هماهنگي آن تکميل شده و باعث شده که کوچکي آشپزخانه خيلي به چشم نيايد. البته ورودي پهن مطبخ به اين موضوع کمک مي کند.

آشپزخانه آرام و گرم | تافکو کابين اصفهان


رنگ گرم و مات ديوارپوش اين آشپزخانه در کنار رنگ سفيد براق درب ها حس آرامش را به خوبي منتقل مي کند.

کابينت آشپزخانه بزرگ | اروميه


يک آشپزخانه با طراحي ايتينگ نوک - گاهي اوقات کوچک بودن آشپزخانه طراحي آن را سخت مي کند و گاهي اوقات بزرگي بيش از حد آن

کابينت نيمن آلمان و اکسترا | دکوراسيون طوبي


اين آشپزخانه قسمتي از يک پروژه بازسازي است که بيشتر دکوراسيون چوبي آن با ترکيب ورق هاي پلي گلاس، سينکرونايز و روکش چوب ساخته و اجرا شده است.

کابينت فينسا و اي جي تي | بابلسر


طراحي آشپزخانه ارغوان با آشپزخانه گرم ساخته شده از ام دي اف فينسا و اي جي تي توسط گروه نمانو

کابينت ترکيبي ايگر و AGT | درخواست بررسي مجدد از کاربران


آشپزخونه با اون ابعاد وچينش لوله کشي ها و خيلي عوامل ديگر و درخواست مشتري بنظر بنده کار خوبي شده خوشحال ميشم از نظرات اساتيد استفاده کنم

کابينت با کانتر منحني | کيان چوب مشهد


نمونه اي از يک لوله گذاري اشتباه که کار طراحي کابينت آشپزخانه را بسيار سخت کرده است.

کابينت ترکيبي AGT و فراميد | درخواست بررسي مجدد از کاربران


اين کابينت را ببينيد ،ايرادات داوران و انتقاد ارسال کننده را بخوانيد و نظر خود را براي بازگشت اين کابينت به مسابقات اعلام نماييد.

bg-corner

بهترین کابینت | title =

اگر در فکر خريد کابينت هستيد، حتماً . . . 

شرکت کنندگان مسابقات، از فیلترهای مختلفی عبور کرده اند و بی شک گزینه های مطمئنی برای شما خواهند بود.


منافع کابینت سازان و مشتریان کابینت برای شرکت در مسابقات کابینت ایرانی


کابینت بانک به عنوان برگزار کننده "مسابقات کابینت آشپزخانه ایران" در تلاش است تا با بهبود کیفی این مسابقات، ضمن افزایش خاطر رضایت کابینت سازان و مشتریان، نقش واسطه ای خود را به بهترین نحو ممکن برای پیوند بیشتر این دو گروه انجام دهد. بدین منظور کابینت بانک با انتشار نمونه کارهای ارسالی شما در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف، سعی در شناساندن کارهای شما به مشتریان کابینت که روز به روز در حال افزایش در فضای مجازی هستند، می باشد.
شما می توانید
اینجا را کلیک کنید و کارهای ارسالی دوره های قبل را در یکی از پربازدیدترین صفحات مربوط به مقاله کابینت مشاهده کنید.

جدای از برنده شدن و دریافت تندیس ویژه کابینت بانک، شرکت در مسابقات کابینت آشپزخانه ایران قطعاً منافع زیادی برایتان خواهد داشت.

🎯 این مسابقات که برای اولین بار در ایران برگزار می شود، همزمان در وب سایت کابینت بانک، کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام پوشش گسترده داده می شود. از آنجا که هدف از پوشش گسترده این نمونه کارها، اطلاع رسانی و کمک به ارتباط بهتر کابینت سازان و مشتریان می باشد، لذا از همه دوستان و علاقه مندان به این اقدام نو تقاضا داریم که با به اشتراک گذاشتن آثار خود و دیگران، گامی مهم در راستای این هدف والا بردارند.
برای آگاهی از جزئیات و مشاهده تمامی نمونه کارها در کانال تلگرام "مسابقات کابینت آشپزخانه ایران" می توانید به آدرس 
https://t.me/cabinetbanku مراجعه کنید:

بهترین کابینت آشپزخانه ایرانی از نظر کاربران کانال تلگرام کابینت بانک
همچنین در صفحه اینستاگرام مسابقات به آدرس https://www.instagram.com/cabinetbanku نیز می توانید مراجعه کنید و از جزئیات مسابقات بیشتر مطلع شوید:
کانال اینستاگرام مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی


📣 آغاز دور چهارم مسابقات کابینت آشپزخانه ایران


دور جدید مسابقات کابینت آشپزخانه ایران در حالی آغاز شده است که تیم کارشناسی مسابقات سعی کرده تا با ارزیابی دقیق، تمامی ایرادات و نواقص سه دوره گذشته را بر طرف نماید. در این راستا بر خود لازم می دانیم تا از کاربرانی که با ارسال نظرات خود ما را در رشد کیفی مسابقات یاری نمودند، صمیمانه تشکر و قدردانی نماییم. دور چهارم مسابقات با تغییرات زیادی نسبت به دوره های گذشته برنامه ریزی و آغاز شده که در ادامه قصد داریم برخی از این تغییرات را برایتان بازگو کنیم: - مهم ترین وجه تمایز این دور نسبت به دوره های قبلی این است که تمامی کاربران می توانند نمونه کارهای ارسالی را نقد و بررسی نمایند. علاوه بر این، مجریان کار نیز می توانند از کار خود دفاع کرده و نسبت به ایرادات وارد شده از سوی کاربران پاسخ دهند. این کار علاوه بر اینکه باعث ایجاد یک محیط آموزشی بسیار مفید برای کابینت سازان می شود، زمینه به اشتراک گذاری تجارب ارزشمند کابینت سازان حرفه ای را نیز فراهم می آورد و کمک می کند تا تازه واردان به این صنف نیز بتوانند از این کلاس آموزشی رایگان بهره مند شوند. - از آنجایی که نقطه نظرات داوران و کاربران در وب سایت کابینت بانک قابل نمایش است، این باعث می شود 10,000 بازدیدکننده روزانه وب سایت از جزئیات مسابقه آگاه شوند و محیط جدید و قابل اعتمادی را برای تعامل بین کابینت ساز و مشتری شکل بدهند. - آشنایی مشتریان با متریال های به کار رفته در کابینت آشپزخانه و قیمت های اجرا باعث می شود تا مشتریان بهتر بتوانند یک کابینت ساز حرفه ای را از یک کابینت ساز نابلد تشخیص دهند. - شرکت کنندگانی که نسبت به عدم پذیرش کار خود معترض هستند، می توانند با درخواست تجدید نظر از کاربران بخواهند نمونه کارشان را بررسی نمایند. بعد از جمع بندی نهایی، تیم داوری در مورد پذیرش یا عدم پذیرش کار تصمیم گیری خواهد کرد. با توجه به تغییرات گسترده در روند برگزاری مسابقات، نمونه کارهای ارسال شده ی دوره های قبلی هم می توانند در دور چهارم مسابقات شرکت نمایند. هر شرکت کننده، تنها اجازه کاندید کردن یکی از نمونه کارهای خود را خواهد داشت. با توجه به اینکه جوایز، تقدیرنامه و تندیس برترین طراحی و اجرای کابینت بانک در نمایشگاه صنایع چوب تهران (وودکس) اهدا خواهد شد، علاقه مندان به شرکت در مسابقه تنها تا 5 بهمن ماه فرصت دارند نمونه کارهای خود را ارسال نمایند. در صورت تخلف به هر نحوی، فرد خاطی به اعضا معرفی و برای همیشه از تمامی امتیازات کابینت بانک محروم خواهد شد. حداقل کیفیت سبک، جانمایی، انتخاب رنگ و طراحی که در مجموع یک مدل کابینت آشپزخانه را ایجاد می کند، رعایت شده باشد. فضای آشپزخانه آشفته و نامرتب نباشد. ترجیحاً نمونه کار ارسالی ساده و بدون ایده نباشد. عکس گرفته شده از کار از نظر کیفیت عکاسی و نور فضا مناسب باشد. روی تصویر ارسالی هیچگونه واترمارک (متن، شماره، لوگو) وجود نداشته باشد. توضیحات در مورد جنس و نوع ام دی اف و یراق آلات به درستی ارسال شده باشد.نحوه برگزاری مسابقه

در قدم اول نمونه کارهای ارسالی کاربران توسط تیم داوری مورد ارزیابی قرار می گیرد؛ بعد از ارزیابی اولیه، کارها تأیید یا رد می شوند:
در صورت تأیید: نمونه کارهای تأیید شده همزمان در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام مسابقات بارگذاری می شود؛ علاوه بر این، یک صفحه از وب سایت کابینت بانک به این کار تخصیص داده می شود که شامل مشخصات کلی کار، نظرات فنی تیم داوری و دفاعیه های صاحب کار است. سپس کاربران محترم می توانند نظرات خود را نسبت به کار و محتوای صفحه در بخش نظرات ثبت نمایند.
در صورت عدم تأیید: بعد از رد اولیه نمونه کار، صاحب کار می تواند درخواست بررسی مجدد نماید. بعد از ثبت درخواست، نمونه کار مربوطه بدون ذکر نام و برند در بخش کارهای تأیید نشده وب سایت کابینت بانک قرار می گیرد. تیم داوری مسابقات دلایل خود مبنی بر عدم تأیید کار را اعلام می کنند و صاحب کار نیز از کار خود دفاع می کند. در این بخش کاربران می توانند نسبت به دلایل تیم داوری و دفاعیه های صاحب کار اظهار نظر نمایند. در پایان تیم داوری با توجه به دفاعیه های صاحب کار و نظرات کاربران، نظر نهایی خود در مورد بازگشت یا رد نهایی کار را اعلام می کند.
با اتمام مهلت ارسال نمونه کارهای کاربران در تاریخ 5 بهمن ماه، تیم داوری نظر نهایی خود در مورد کارهای تأیید شده را اعلام می کند که نظرات تیم داوری 60% از امتیاز کلی مسابقه را تشکیل می دهد. تعداد لایک های پست اینستاگرام نمونه کار نیز 20% از امتیاز کلی را تشکیل می دهد. همچنین در کانال تلگرام مسابقات نیز کارهای تأیید شده توسط کاربران امتیازدهی می شود که روند شمارش امتیاز در تصویر زیر مشخص می باشد که این امتیازات نیز 20% از امتیاز کلی مسابقه را شامل می شوند:

     


اهداف برگزاری مسابقات کابینت آشپزخانه ایران


1- تسهیل خرید مشتریان کابینت با :

- ایجاد فضای مطمئن برای انتخاب مجری و خرید کابینت
- آگاهی از قیمت واقعی یک کابینت با رعایت استانداردها و اصول کیفی
- ایجاد فضایی با ایده های متنوع برای شناخت علایق حقیقی مشتری
- رفع مشکل انتخاب رنگ و ترکیب رنگ ها با مشاهده تصاویر
- کاهش توقع مشتری با دیدن واقعیت تفاوت های سبک آشپزخانه در ایران و آنچه آنها در تصاویر ژورنالی اروپایی و امریکایی میبینند. ( به زودی در این مورد مقاله ای منتشر خواهیم کرد ) 
- آشنایی مشتریان با جدیدترین ایده ها و سبک های طراحی کابینت آشپزخانه
- آشنایی مشتریان با جدیدترین متریال های موجود در ایران

2-  رشد صنعت کابینت آشپزخانه در ایران  با :

- به اشتراک گذاری ایده ها و طرح ها 
- آگاهی از سبک های کار و قیمت در شهرهای مختلف
- افزایش سطح اطلاعات مجریان از گرایش های بازار و مشتریان
- به اشتراک گذاری قیمت ها و اصلاح جمعی قیمت برای افزایش سود منطقی برای مجریان و کیفیت برای مشتریان
- جذب مشتری بر اساس اعتبار ناشی از تایید عمومی، نه زیر فروشی و کم فروشی


برای تماشای مسابقات و مشاهده جدید ترین مدل و طراحی های کابینت آشپزخانه با کلیک بر روی لینک زیر به کانال مسابقات کابینت آشپزخانه ایران بیایید :یا در صورتی که روی مانیتور این صفحه را مشاهده می کنید در قسمت سرچ کانال تلگرام خود کلمه زیر را تایپ کنید :

Cabinetbanku@ 👉


title-leftنفرات برتر مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی title-right
bg-corner
 

طرح دوم - دوره اول مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی - کابینت ست - سامین چوب
❇️ کابینت های گلاس AGT  وام دی اف روکش ملچ  ▪️ شهر اصفهان 💰 قیمت نهایی: 14 میلیون تومان

طرح دوم - دوره دوم مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی - آقای امینی - کد 1122

❇️ کابینت هایگلاس سفید و سبز AGT  ▪️ شهر شیراز  💰 قیمت نهایی: 8 میلیون تومان
تلفن: 09338500879
طرح سوم -  دوره دوم مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی - آقای ضیایی - کد 1172
❇️ کابینت ممبران سفید  ▪️ شهر کرج 💰 قیمت نهایی: 34 میلیون تومان
 
تلفن: 09124547351طرح سوم - دوره اول مسابقات کابینت آشپزخانه ایرانی - آقای میرزایی - کد 1047
❇️ کابینت پلی گلاس الویک، یراق آلات بلوم - سوپرمارکت کسبومر ▪️ شهر اصفهان 💰 قیمت نهایی: 18 میلیون تومان 
تلفن: 09133661318

bg-corner