OK
کابینت بانک
 

فعالان کابینت آشپزخانه و تجهیزات وابسته


quartziran

مدیریت : مهندس راستي

862

بازدید
امتیاز

صنف : سنگ مصنوعی وطبیعی ،کورین،کوارتز

استان : اصفهان

شهر : اصفهان

آدرس : استان اصفهان و استان هاي اطراف

تلفن ثابت :

فکس / تلفکس :

تلفن همراه : 09120609387

وب سایت :

ایمیل : javad666rjj@gmail.com

محصولات و خدمات : فروش ورق خام و اجراي صفحات کانتر و روشويي کوارتز و اجراي کوارتز در کف سالن ها، پله و بدنه داخلي ساخ

توضیحات :

نگاهي گذرا به شاخص هاي کيفي کالاي مورد انتظار شما، حکايت از اين مطلب دارد که با توجه به تاريخ مصرف و نوع کاربري اين محصول، کالاي انتخابي شما حتما و حتما مي بايست داراي چهار مشخصه اصلي باشد که عدم وجود هريک از اين ويژگي ها منجر به اتلاف حداکثري منابع مالي شما و زمان گرانبهايتان مي گردد.
اين مشخصه هاي اصلي ذيلا به طور مختصر عنوان مي گردد:

 1. کالاي انتخابي مي بايست حتما و حتما نسبت به آب و رطوبت مقاوم باشد.
 2. اين کالا مي بايست حتما و حتما به حرارت مقاوم باشد.
 3. اين کالا بايد نسبت به جذب آب مقاوم باشد.
 4. ساختار سلولي آن مي بايست استحکام بسيار بالايي داشته باشد تا در دراز مدت دچار شکستگي و يا خش هاي سطحي نگردد.

با توجه به اينکه آشپزخانه يکي از مهمترين و البته پر کاربرد ترين فضاها در منزل مي باشد، به طور حتم بايد مواد و متريالي در ساخت آن به کار گرفته شود که در اثر کثرت استعمال و يا مرور زمان از کيفيت آن کاسته نشود. با توجه به اين نکته که هيچ چيز بهتر از تجربه افراد نمي تواند صحت يا عدم صحت يک موضوع را تاييد کند، عطف به مطالعاتي که  از فروم هاي مباحثاتي کشورهاي گوناگون با موضوع corian vs engineered stone و يا همان "کورين در برابر سنگهاي مهندسي" صورت گرفته است، استفاده از کورين رفته رفته به دليل موارد ذکر شده فوق روند رو به کاهشي را دنبال مي کند و کمتر کسي است که اين محصول را به سنگهاي مهندسي ترجيح دهد. به طور تخميني 80% افراد سنگهاي مهندسي را به کورين ترجيح مي دهند.
مطالب فوق با ادغام اطلاعاتي که از وب سايتهاي رسمي سنگهاي مهندسي و کورين و مطالعاتي که در خصوص مقايسه مشخصه هاي سنگهاي مصنوعي و برند کورين که از فايلهاي مربوط به سازمان استاندارد جهاني در خصوص سنگهاي مهندسي و موارد منتشر شده توسط شرکت dupont در سالهاي 2009 و 2012 به دست آمده، ارائه مي گردد.

 • سنگهاي مهندسي:
 1. به دليل وجود 93% کوارتز در سنگهاي مهندسي و البته سختي بسيار بالاي کوارتز، سنگهاي مهندسي از سختي بسيار بالايي برخوردار هستند.
 2. مقاومت اين سنگها در برابر لکه هاي چاي، قهوه، نوشيدني ها، روغن زيتون و سرکه نزديک به 100% مي باشد.
 3. کوارتز يکي از سخت ترين عناصر موجود مي باشد که باعث مي شود سنگهاي مهندسي مقاومت بسيار بالايي در برابر اسيدها داشته باشد.
 4. به دليل وجود قابليت ارتجاعي رزين پلي استر و روش vibrocompression در توليد اين سنگها، اين محصولات خاصيت ضد خش بودن و ضد حرارت بودن را دارا مي باشد.
 5. روش ضد باکتريايي سازي اين محصول با استفاده از يونهاي نقره و روش  bacteriostatic، نفوذ و تکثير باکتري را به داخل صفحات غيرممکن مي کند.
 • سنگهاي کورين:
 1. به دليل وجود 100 درصدي رزين پلي استر و يا اکريليک و يا در واقع همان پلاستيک، مقاومت اين محصول در برابر حرارت و اسيد بسيار پايين مي باشد. با وجود اينکه شرکت سازنده اين برند ادعا مي کند که اين محصول ضد خش و ضد حرارت است، تجربه مشتريان نشان مي دهد که کورين، به شدت خش پذير بوده و مقاومت بسيار پاييني در برابر حرارت دارد.
 2. لکه هايي که بر روي اين محصول پديد مي آيند در اکثر موارد بايد با پاک کننده هاي خاص پاک شوند ولي لکه سنگهاي مهندسي به راحتي با آب محو شده و از بين مي روند.

نمونه کارها


نظرات


شرح نظر

نام نویسنده *  
شرح نظر *  
کد امنیتی
Captcha reload