OK
کابینت بانک

پوششي فوق العاده و مقاوم در برابر خوردگي، آلودگي و خيس شدن


پوششي فوق العاده و مقاوم در برابر خوردگي، آلودگي و خيس شدن

Ultra-Ever Dry پوشش جديدي که هر شئ اي را در برابر خيس شدن و هر گونه آلودگي ايمن نگه مي دارد. 💢 حتماً فيلم اين پوشش را ببينيد 💢


شرکت Ultratech واقع در اهايو آمريکاي شمالي در راستاي هدف اصليش مبني بر پاک تر کردن محيط زيست، محصول جديدي به نام Ultra-Ever Dry ارائه کرده است.


 

Ultra-Ever Dry يک پوشش آلئوفوبيک (هيدروکربن) و سوپرهيدروفوبيک (آب) است که اغلب مايعات با پايه آب و برخي مايعات با پايه نفت را دفع مي کند. Ultra-Ever Dry از تکنولوژي آمينوفوبيک استفاده مي کند تا يک شي را پوشش دهد و سطح و بافتي با الگوهاي هندسي ايجاد کند. اين الگوها داراي راس هايي هستند که آب، برخي روغن ها، بتن خيس و ديگر مايعات را دفع مي کنند. 👇

👍 براي مشاهده فيلم اين محصول کليک کنيد: پوشش جديد Ultra-Ever Dry 

اين محصول چسبندگي و مقاومت در برابر جذب را بالا مي برد و نسبت به محصولات مشابه قبلي، قدرت دافعه و دوام بالاتري دارد.
اخطار: Ultra-Ever Dry فقط براي مصارف صنعتي مي باشد و نبايد در دسترس مشتريان باشد. مثلاً براي شيشه جلوي اتومبيل استفاده شود چون موجب تاري ديد مي گردد.
ويژگي هاي اين محصول عبارتند از:

مقاوم در برابر خيس شدن: پوشش اشياء را خشک نگه مي دارد.
مقاوم در برابر خوردگي: با ايجاد پوشش سوپرهيدروفوبيک هر فرمي از آب، آب نمک و اسيدهاي آلي را دفع مي کند.
مقاوم در برابر يخ زدگي: اين پوشش موجب مي شود مواد کاملاً خشک باقي بمانند و يخ نزند. در صورت يخ زدگي هم، برداشتن يخ از روي اين مواد بسيار آسان است.
مقاوم در برابر آلودگي: آب و ديگر مايعاتي که حاوي باکتري يا تشعشع هستند، هرگز با سطح مواد پوشش داده شده، برخورد نمي کنند. گرد و غبار هم به راختي با آب فشار پايين قابل رفع هستند.
خودش را تميز مي کند: اين پوشش آب و برخي روغن ها را دفع مي کند و تميز و خالي از باکتري باقي مي ماند. وقتي گرد و غبار، خاک يا ساير مولکول ها روي سطح جمع شود، اسپري کمي آب يا وزش هوا تمام آلودگي ها را از بين مي برد.
افزايش عمر مواد: بسياري از اشياء به خاطر رطوبت، آب، روغن يا به خاطر استفاده طولاني از بين مي روند. استفاده از اين پوشش، عمر موتورهاي الکتريکي را با حفاظت سيم پيچي در برابر رطوبت بالا مي برد. از زنگ زدگي و خورده شدن پيچ ها جلوگيري مي کند. ابزار و تجهيزات نيازي به خشک و تميز کردن ندارد.
با استفاده از اين پوشش، امنيت بالا مي رود و محيط کار تميزتر مي ماند.

عسل تاجيک / کابينت بانکپوششي فوق العاده و مقاوم در برابر خوردگي، آلودگي و خيس شدن
نويسنده :
کسري
تاريخ :
دوشنبه 6 شهریور 1396
نظر :
جنساي امريکايي ايران نميان.
نويسنده :
رضا
تاريخ :
شنبه 4 شهریور 1396
نظر :
عالي
نويسنده :
سميرا
تاريخ :
دوشنبه 23 مرداد 1396
نظر :
فوق العاده است. به نظرتون کي مياد ايران؟

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر