OK
کابینت بانک

دستگاهي زير صفحه کابينت براي شارژ بي سيم موبايل و وسايل


دستگاهي زير صفحه کابينت براي شارژ بي سيم موبايل و وسايل

يکي ديگر از اختراعاتي که در نمايشگاه CES 2018 رونمايي شد، دستگاهي است که زير صفحه کابينت قرار مي گيرد و شما را از استفاده از سيم بي نياز مي کند...


در نمايشگاه CES امسال هم مانند سال هاي گذشته، از تکنولوژي ها و فناوري هاي مختلفي رونمايي شد. يکي از اين ابزارها، وسيله ي الکترونيکي بي سيم است که در صفحه کابينت جاگذاري مي شود و با آن مي توان گوشي، تبلت و لوازم برقي آشپزخانه را شارژ کرد.  Qi  ("چي" تلفظ مي شود)
 
اين وسيله قبلا در يک نمايشگاه ديگر نيز رونمايي شده بود اما اين بار در نمايشگاه CES با ويژگي هاي جديدتري از آن رونمايي شد. اين بار تمام لوازم برندهاي Haier و  Philips  توسط اين وسيله مي توانند شارژ شوند. 

شارژ بي سيم روي صفحه کابينت
شارژر صفحه کابينت آشپزخانه

در قسمت زيرين صفحه کابينت، سيم هاي مغناطيسي وجود دارند که انرژي را توليد مي کنند و يک سيم براي شارژ وسايل برقي در زير صفحه کابينت وجود دارد.  از آنجايي که لوازم آشپزخانه، سطح انرژي متفاوتي را نسبت به گوشي هاي تلفن همراه احتياج دارند، نياز به يک سيم متفاوتن براي شارژ دارند. در تصوير زير مشاهده مي کنيد که وسيله الکترونيکي Philips و گوشي همراه در حال شارژ شدن به صورت همزمان هستند. 

شارژ صفحه روي کابينت آشپزخانه

در ويديو زير مشاهده مي کنيد که وسيله مارک Haier هم روي اين صفحه کابينت در حال شارژ شدن است. اختراع Qi به اين دليل است که موسسه توليد کننده آن (WPC) تمام تمرکزش را روي بدون سيم کردن محيط آشپزخانه گذاشته است در واقع تلاش اين گروه آوردن انرژي بدون سيم به محيط آشپزخانه است. 

مژده جدّا/ کابينت بانک 


دستگاهي زير صفحه کابينت براي شارژ بي سيم موبايل و وسايل

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر