OK
کابینت بانک

کاشي هاي سه بعدي از جنس بتن


کاشي هاي سه بعدي از جنس بتن

KAZA نام کاشي بتني است که طراحي فوق العاده آن، ظرفيت هاي بتن براي استفاده در دکوراسيون را آشکار مي کند.

 

KAZA يکي ديگر از سري کاشي هاي بتني معرفي شده است که به خط توليد فرستاده مي شود. طراحي اين کاشي توسط گروه سوئدي Note Design Studio انجام شده. کاشي هاي موجي شکل در سه سبک مختلف موجود است. "مالديو" ، "کالاهاري" و صفحه صاف هر کدام در دو سايز موجود است.

شبيه سازي نواسان هاي موزون دراين کاشي ها از  تپه هاي شن و ماسه  و تکنيک موج الهام گرفته شده و طراحي ظريف و زيبايي را ايجاد کرده است. موج ساختار ساده اي دارد و در يک شکل واحد تکرار مي شود. اين کاشي از نوعي بتن با فرمول خاص است که سطحي روان و موج شکل دارد. اين يک کاشي کلاسيک معاصر است که براي هر محيطي مناسب است. سادگي آرامش بخش موج، خصوصياتي از معماري سبک معاصر را در اين کاشي ايجاد کرده است.

کاشي بتني با طراحي فوق العاده و خاص

کاشي بتني موجي شکل با طراحي زيبا

اين گروه طراحي علاقه دارند طراحي هاي خود را با توجه به محيط اطرافشان انجام دهند و دوست داردند مردم هم با ديدن طرح ها توجهشان به محيط اطراف جلب شود و در طرح هاي آن ها نکات خاص و منحصر به فرد را پيدا کنند. آن ها متريال هاي کم ارزش را به اشيا و فضاهاي چشم گير و برجسته تبديل مي کنند. KAZA از چالش هايي که بر سر بتن بود شکل گرفت؛ هدف آن ارائه متريال هاي صنعتي به عنوان نمونه متريال هاي لوکس بود که براي طراحي سفارشي سطوح مناسب است و مي تواند انتخابي مناسب براي معماران و جامعه طراحي باشد. همزماني يک توازن بي عيب و نقص بين هنر و تکنولوژي در اين کاشي ديده مي شود. KAZA  برجستگي و طراحي سه بعدي براي ديوارهاي کوچک و بزرگ و توازن بسيار ظريف و نوآوري در محصولات تجاري براي خانه هاي مدرن را فراهم کرده است.  

کاشي بتني با طراحي منحصر به فرد و زيبا

kaza کاشي بتني موجي شکل با طراحي زيبا

خطوطي که در KAZA ديده مي شوند عجيب و خاص، قابل درک، هنرمندانه و دلپذير طراحي شدند. که نشان مي دهد از ابتدا با دقت ومهارت طراحي صورت گرفته است. نتيجه اي که همه ما را به چالش مي کشد تا ظرفيت هاي متريال بتن را بيشتر درک کنيم.

کاشي بتني با طراحي فوق العاده و خاص


مژده جدّا/ کابينت بانک
کاشي هاي سه بعدي از جنس بتن

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر