OK
کابینت بانک

ويژگي هاي آشپزخانه جديد CHIA (چيا) با طراحي مينيماليستي


ويژگي هاي آشپزخانه جديد CHIA (چيا) با طراحي مينيماليستي

آشپزخانه جديد چيا CHIA ارائه شده توسط يک شرکت طراحي اوکرايني است که طراحي خلاقانه و مينيماليستي دارد.آشپزخانه chia (چيا) توسط شرکت FILD (فيلد) طراحي شد. اين آشپزخانه مثال موفقي از همکاري يک توليد کننده اوکرايني و يک شرکت طراحي در اوکراين است. اين يک کار خلاقانه است که يک توليد کننده يک طراح را درگير اين موضوع کند که طرحي خلاقانه ارائه دهد.

طراحي آشپزخانه جديد چيا

مدل هاي جديد آشپزخانه

آشپزخانه سال 2017

شرکت فيلد FILD  يک شرکت اوکرايني است. در دو سال گذشته اين شرکت به مفهوم جديدي از طراحي رسيده و وسايل با طراحي مينيماليتسي براي دکوراسيون و نورپردازي توليد مي کند. اين وسايل فقط در اوکراين به فروش نمي رسد و در کشورهاي اروپايي، آمريکا، آسيا و حتي استراليا هم به فروش مي رسد.
اين آشپزخانه در برند خودش يک سبک مشخص دارد: طراحي ساده،اجزاي تک رنگ، خطوط و اشکال مينيماليستي.

آشپزخانه سال 2017 جديد

مدل طراحي آشپزخانه جديدآشپزخانه CHIA (چيا) توازن بين تکنولوژي و متريال هاي طبيعي را انعکاس مي دهد. ساختار چوبي از چوب خام و پلي وود ايجاد شده است. براي نماي بيروني از ام دي اف رنگ شده استفاده شده است که در اروپا خيلي طرفدار دارد اما در اوکراين به ندرت استفاده مي شود. براي جلاي چوب مي توان از يک روغن طبيعي استفاده کرد. طراحان براي صفحه روي کابينت از لمينت هاي پيشرفته استفاده مي کنند.

مدل طراحي آشپزخانه جديد

مدل طراحي آشپزخانه جديد

 طراحي مينيماليستي و مدل جديد آشپزخانه

مدل طراحي آشپزخانه جديد

اين آشپزخانه مقرون به صرفه، کابردي و زيبا طراحي شده است. ميزي که به جزيره آشپزخانه متصل است فضايي اضافه براي آماده کردن غذا ايجاد مي کند. حتي در يک آشپزخانه خيلي کوچک هم امکان قفسه بندي، قرار دادن تخته گوشت در يک تورفتگي و حتي فضايي براي پريزهاي برق ايجاد کنيد. در جزيره آشپزخانهCHIA  (چيا) قابليتي روي جزيره آشپزخانه وجود دارد که امکان نگه داري ادويه جات، بطري هاي روغن، چاقوها، تخته گوشت، دستمال سفره و فنجان ها را دارد.  


مژده جدّا/ کابينت بانک


ويژگي هاي آشپزخانه جديد CHIA (چيا) با طراحي مينيماليستي

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر