OK
کابینت بانک

طراحي سايلستون براي انواع آشپزخانه ها


طراحي سايلستون براي انواع آشپزخانه ها

گروه سايلستون براي هر سبک آشپزخانه استفاده از يک نوع کوارتز را پيشنهاد مي دهد


 آشپزخانه هاي بزرگ:
با توجه به اندازه اين نوع آشپزخانه ها بايد در آنها گزينه هاي تزئيني با استفاده درست از فضا را بکار برد. اين آشپزخانه ها يک مزيت عمده دارند و آن وجود پنجره در آنهاست که سبب ورود نور طبيعي به آشپزخانه مي شود.به طور سنتي اين آشپزخانه ها معمولا با ديوار جدا شده و فضاي ناهارخوري جداگانه اي دارند. در خيلي از اين آشپزخانه ها جزيره هاي آشپزخانه بزرگ و کاربردي طراحي مي شود.سايلستون رنگ هاي کوارتز براي طراحي اين نوع آشپزخانه ها را به شرح زير پيشنهاد مي دهد:
1-    Black Anubis


2-  Pacific
 

3-    Acqua fraccaroli4-    Stellar marine


5-    Derisآشپزخانه هاي وينتاژ:
اين سبک آشپزخانه ها محبوبيت زيادي دارند و مي توانند طراحي خاص داشته باشند.با استفاده از نوعي دکوراسيون در ميز و صندلي- ظروف و لوازم خانگي قديمي، مي توان اين نوع آشپزخانه ها را رويايي ساخت.در آشپزخانه هاي وينتاژ را مي توان با بازسازي يک کابينت قديمي و تبديل آن به ميز و يا موارد ديگر ، طراحي کرد.سايلستون استفاده از اين نوع کوارتز ها را در آشپزخانه هاي وينتاژ به شما توصيه مي کند:
1-    Helix2-    Eros stellar3-    Lena4-    Seleno5-    Cream stoneآشپزخانه هاي روستايي
در اين سبک آشپزخانه ها از مواد طبيعي استفاده مي شود تا يک محيط روستايي احساس شود. اين نوع آشپزخانه ها سنتي و طبيعي هستند.محبوب ترين متريال مورد استفاده در آشپزخانه هاي روستايي چوب يا سنگ طبيعي است.مهمترين مساله اي که بايد در طراحي اين آشپزخانه ها در نظر گرفته شود استفاده از نور طبيعي است.سايلستون رنگ بندي کوارتز زير را براي طراحي آشپزخانه هاي روستايي مناسب مي داند:

1-    Pulsar2-    Lyra3-    Colar clay4-    Grey amazon5-    Phoenixآشپزخانه هاي مدرن:
آشپزخانه هاي مدرن اغلب داراي طراحي ساده اي هستند.يکي از جاذبه هاي اصلي يک آشپزخانه مدرن اين است که از هر متريالي مي توان در طراحي آن استفاده کرد.اين آشپزخانه ها شامل کابينت- جزيره- بين کابينتي و ... هستند.سايلستون رنگ بندي کوارتز زير را در طراحي آشپزخانه هاي مدرن پيشنهاد مي دهد:

1-    Chrome2-    Grey moss3-    Steel4-    marengoپانته آ جهان باز/ کابينت بانک
طراحي سايلستون براي انواع آشپزخانه ها

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر