OK
کابینت بانک

انواع متريال هاي جديد براي طراحي و ساخت کابينت آشپزخانه


انواع متريال هاي جديد براي طراحي و ساخت کابينت آشپزخانه

همانطور که تکنولوژي پيشرفت مي کند، متريال هاي جديدي هم توليد و وارد بازار مي شود. از روکش هاي ام دي اف گرفته تا روکش چوب و ... متريال هاي جديد و متنوعي وارد بازار جهاني مي شود. اين مقاله سعي دارد تا متريال هاي جديد ساخت کابينت آشپزخانه را به شما معرفي کند.


براي ساخت کابينت آشپزخانه متريال هاي زيادي وجود دارد، که رايج ترين آنها چوب و ام دي اف است. اخيرا روکش هاي جديدي براي چوب و ام دي اف وارد بازار شده است که مي توان از آنها در ساخت کابينت ها استفاده کرد:

روکش چوب و ام دي اف با پوست ماهي:
يک توليد کننده مبلمان در آلمان نوعي روکش چوب و ام دي اف با پوست ماهي توليد کرده که برنده جايزه محصولات غير عادي شده است. براي ساخت اين روکش از پوست ماهي سالامون استفاده شده است. اطلاعات مربوط به اين خبر را در قسمت اخبار کابينت بانک ببينيد.

روکش ام دي اف و نئوپان با ترکيبات معدني:
روکش با ترکيبات معدني متريال جديدي براي سطح MDF و نئوپان است که يک شرکت آلماني آن را وارد بازار کرده است. اين روکش براي طراحي داخل آشپزخانه و ... استفاده مي شود. در صورت تمايل به ديدن اطلاعات بيشتر کليک کنيد.ام دي اف با روکش آئينه اي:
يک شرکت آلماني نوعي MDF با روکش آئينه اي توليد کرده است که با ابزارهاي رايج نجاري قابل برش است و در ساخت کابينت آشپزخانه مورد استفاده قرار مي گيرد. در بخش اخبار کابينت بانک اطلاعات مربوط به روکش آينه اي  به صورت کامل وجود دارد. ورق هاي ام دي اف با روکش چرم:
اين نوع ورق ها در حقيقت ظاهري شبيه به چرم دارند و در طراحي داخلي مورد استفاده قرار مي گيرند. طرح ها و اطلاعات مربوط به اين ورق هاي MDF در بخش اخبار مربوط به ورق ام دي اف با روکش چرم در کابينت بانک موجود است.بتن اکسپوز:
توضيح مربوط به اين متريال در بخش هاي قبلي آورده شده است. طرح هاي مربوط به اين متريال را ببينيد.ام دي اف تيتانيوم:
ام دي اف ملامينه با روکش تيتانيوم ورق هاي گلاس جديدي است که اخيرا وارد بازار شده است. ضخامت اين ورق 2-25 ميلي متر و ابعاد آن 1.22*2.44 است.

ام دي اف با روکش ونير:
ورق هاي MDF با روکش ونير يکي از متريال هايي هستند که اخيرا محبوبيت زيادي پيدا کرده اند و در اکثر آشپزخانه هاي اروپائي از آن استفاده مي شود، اين ورق ها آشپزخانه اي با شکوه برايتان ايجاد مي کند.ورق، هاي گلاس جديد کريستال:
اين نوع ورق ها درخشش زيادي دارند. روکش ورق ها، هاي گلاس و ضخامت آنها 18 ميلي متر است. اين ورق ها دوام بالايي دارند و ضد خش هم هستند.( کامپوزيت کاغذي):PAPER STONE
اين متريال از کاغذ بازيافت شده و نوعي رزين غير نفتي ساخته شده که دوام بالاو نصب آساني دارد. از اين متريال در دکوراسيون خانه ها، رستوران ها، ساختمان هاي اداري و ... استفاده مي شود. PAPER STONE شرکتي در واشنگتن آمريکاست که اين متريال را توليد کرده است. کامپوزيت هاي کاغذي داراي تاييديه انجمن NSF است. اين محصول رنگ بندي متنوعي دارد و در ساخت کابينت و صفحه روي کابينت مورد استفاده قرار مي گيرد.بتن سيره:
يکي از ويژگي‌هاي جذاب بتن سيره اين است که مي‌توان با آن سطوح کهنه را بازسازي کرد و ظاهري جديد و زيبا به آن داد. موارد استفاده‌ي بتن سيره در آشپزخانه کفپوش و ديوارپوش بتني، صفحه کابينت بتني، صفحه‌ي روي ميز، درب کابينت بتني و ... است. در اين آشپزخانه درب ها و بدنه کابينت با لايه اي از بتن پوشش داده شده است. همان طور که مشاهده مي کنيد مي توان بتن را با رنگ هاي مختلف و در ترکيب با انواع متريال ها به کار برد.جهت اطلاع از جديدترين متريال طراحي دکوراسيون آشپزخانه کليک کنيد.

پانته آ جهان باز/ کابينت بانک
مقاله: تاليفي
 
انواع متريال هاي جديد براي طراحي و ساخت کابينت آشپزخانه

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر