OK
کابینت بانک

دکوراسيون هايي با رنگ کابينت آشپزخانه 2018


دکوراسيون هايي با رنگ کابينت آشپزخانه 2018

ارغواني به عنوان رنگ سال 2018 انتخاب شد و همه مشتاق هستند تا اين رنگ را در آشپزخانه شان به کار ببرند.


موارد زيادي وجود دارد که در سال جديد مشتاق اضافه کردن آن ها به دکوراسيون آشپزخانه تان هستيد. مثل تمام سال هاي قبل، امسال هم رنگ هايي هستند که به عنوان مد سال انتخاب شده اند و تمام توجه ها را به خودشان جلب کرده اند. طبق اطلاع رساني هايي که انجام شده است، رنگ ارغواني (برگرفته از اشعه ماوار بنفش) به عنوان رنگ سال 2018 انتخاب شده است. 
رنگ اسرارآميز و شگفت انگيز ارغواني را مي توان در تناژهاي رنگي مختلف، از تيره تا روشن در دکوراسيون استفاده کرد. و مي توان اين رنگ را در ترکيب با رنگي که به آن علاقه داريد استفاده کنيد. 
رنگ ارغواني خودش شامل تنوع زيادي در رنگ و تناژهاي رنگي مي شود ارغواني ملايم تا ارغواني روشن و رنگ هايي که درخشان و چشمگير هستند. ممکن است در مواردي رنگ ارغواني مانند رنگ بنفش به نظر برسد اما هميشه موارد عميق و جزئي هستند که اين دو را از هم جدا مي کنند. با درنظر داشتن اين موارد 9 آشپزخانه که در آن ها از رنگ بنفش و ارغواني استفاده شده است را آورده ايم که مي تواند در يک آشپزخانه مدرن با اجزاي ساده يا در آشپزخانه اي با پيچيدگي هاي خيلي زياد استفاده شود. اين رنگ، رنگ چشمگيري است که توجه بيننده را جلب مي کند.

جديدترين مد سال 2018 در دکوراسيون آشپزخانه

استفاده از رنگ ارغواني در آشپزخانه


رنگ ارغواني با تن رنگي روشن:


رنگ کابينت آشپزخانه 2018

رنگ کابينت آشپزخانه 2018

رنگ کابينت آشپزخانه 2018

تن رنگي بنفش مايل به آبي که رنگ ارغواني با خودش دارد ممکن است براي هر آشپزخانه اي مناسب نباشد. اگر نمي خواهيد حتما از اين رنگ در آشپزخانه تان استفاده کنيد ترکيب هاي ديگري از رنگ ارغواني را امتحان کنيد. ترکيب هاي رنگي روشن تر مانند اين تصوير و مطمئن باشيد که اين رنگ با سبک خاصي از طرحي و محيط آشپزخانه تان مناسب خواهد بود. 
ما هميشه علاقه داريم قبل از فکر کردن در مورد تن هاي رنگي تيره تر از ترکيب هاي رنگي روشن استفاده کنيم. مي توانيد از رنگ ارغواني کم رنگ با سفيد و اجزاي مشکي براي ايجاد توازن بين رنگ هاي روشن و تيره استفاده کنيد. اين رنگ مي تواند در آشپزخانه به زيبايي ظاهر شود از سبک روستايي و مدرن گرفته تا سبک شبي شيک و سنتي. 

جزيره آشپزخانه رنگي: 


مدل کابينت آشپزخانه

رنگ کابينت آشپزخانه 2018

به جزيره آشپزخانه فقط به عنوان يک نقطه کابردي نگاه نکنيد، با استفاده از رنگ ارغواني و بنفش، از آن براي چشمگير شدن آشپزخانه تان استفاده کنيد. جزيره آشپزخانه رنگي در آشپزخانه معاصر، جزئي عادي و رايج است. در بيشتر آشپزخانه هايي که ترکيب رنگي خنثي و يا سفيد دارند مي توان از يک جزيره آشپزخانه با رنگ بنفش استفاده کرد و آشپزخانه را چشمگير کرد.

مدل کابينت آشپزخانه

البته، شما مي توانيد در جزيره آشپزخانه از طرح هم استفاده کنيد که در اين صورت باز هم سادگي و زيبايي خودش را حفظ مي کند. مي توانيد از طرح راه راه، زيگزاگي و يا موراد ديگري مانند طرح گل و گياه استفاده کنيد. 

پس زمينه اي پر نشاط در آشپزخانه ايجاد کنيد:


رنگ کابينت آشپزخانه 2018

مدل کابينت آشپزخانه 2018

رنگ کابينت آشپزخانه 2018

همانطور که در موارد بالا گفته شد، سعي کرديم با استفاده از رنگ ارغواني روشن و جزيره آشپزخانه ي بنفش، تن رنگي ارغواني را به آشپزخانه تان بياوريم و آن را مطابق با رنگ سال کنيم. ديوارهايي با رنگ ارغواني ممکن است در يک آشپزخانه کوچک يا تيره، زننده به نظر برسد اما اگر آشپزخانه اي بزرگ و روشن داشته باشيد، فوق العاده به نظر مي رسد. 
اگر ديوارهاي آشپزخانه به رنگ ارغواني برايتان خيلي جذاب به نظر نمي رسد، کابينت ها يا شلف هاي ديواري بهترين گزينه هستند. مترجم: مژده جدّا/ کابينت بانک 
منبع: decoist
دکوراسيون هايي با رنگ کابينت آشپزخانه 2018
نويسنده :
امير نعمتي از بوشهر
تاريخ :
دوشنبه 30 بهمن 1396
نظر :
رنگ زشتيه هر چي رنگ سال باشه بستگي ب خونه طرف داره شايد به خونش ارغواني نياد

درج نظرات مقاله

نويسنده
نظر