OK


مقالات...

انواع دستگیره کابینت


یکی از ویژگی هایی که باید در هنگام انتخاب کابینت برای آشپزخانه خود به آن توجه ویژه ای داشته باشید، مدل دستگیره کابینت است. بخصوص در کابینت های مدرن، دستگیره کابینت تاثیر زیادی بروی جلوه و زیبایی دکوراسیون مدرن آشپزخانه می گذارد. برای مثال در طرح های ساده و سفید کابینت های مدرن و های گلاس استفاده از دستگیره های بلند و کشیده کرومی با خطوط صاف و ساده زیبایی و تاثیر گذاری اینگونه کابینت های را چندین برابر می کند. دقیقا برعکس این موضوع هم برای کابینت های کلاسیک صدق میکند.

دستگیره کابینت کلاسیک هر چه طرح و نقش بیشتری داشته باشد، زیبایی خود و کابینت را بیشتر به رخ می کشد و به جذاب تر شدن دکوراسیون کلاسیک آشپزخانه شما کمک زیادی می کند.

دستگیره کابینت جزء اجزایست که در عین کوچک بودن در جلوه و سبک دکوراسیون آشپزخانه مقدار قابل توجهی تاثیر میگذارد. ممکن است برای بار اول با دیدن یک آشپزخانه مدرن متوجه این موضوع نشوید که خطوط افقی در طراحی دکوراسیون چه تاثیر بسزایی دارد اما حقیقت این است که خطوط افقی در آشپزخانه نقش مهمی را ایفا می کنند. گاه مرز بین کشوهای طویل، خطوط افقی متعددی را ایجاد می کند که توسط دستگیره ساده و براقی که به صورت افقی بروی آنها نصب می شود تاکید بیشتری بروی این خطوط می شود.

بعلاوه با نصب دستگیره کابینت شکیل و جدید برای آشپزخانه خود، میتوان با صرفه جویی در هزینه و زمان نمای کاملا جدید و زیبایی به کابینت ها و به طور کلی به دکوراسیون آشپزخانه خود بدهید. کاری که حتی خودتان هم می توانید آنرا انجام بدهید. بنابراین اگر احساس می کنید که دکورسیون آشپزخانه شما مدت زیاد یکنواخت  بوده و بنوعی کسل کننده  شده است بهترین و راحت ترین گزینه برای شما استفاده از دستگیره های شیکو جدید برای کابینت های آشپزخانه است. در شکل های زیر نمونه هایی زیبا از مدل دستگیره کابینت را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم تا در انتخاب مدل مورد نظر خود راحت تر تصمیم گیری کنید.

 
        

                                            

                                                           


                       
                                                                              منبع : اتاق