OK

 
مطالب دانستنی...

آشپزخانه جدید

تصاویری که مشاهده می کنید هریک نمایی از بخش دکوراسیون داخلی آشپزخانه های مدرن امروزی است. در تصاویری که سقف های چوبی با الوارهای باریک و بلند تکمیل شده اند بلندی ارتفاع سقف به روشی حرفه ای کاسته شده است بدون انکه اپن یا بخشی از کابینت های دیواری آشپزخانه برای پوشاندن فضاهای خالی استفاده شوند.
یکی از شاخصه های مهم آشپزخانه های امروزی وجود کابینت های بدون فریم است. در نمای این نوع کابینت ها چهارچوب و ساختار کابینت ها دیده نمی شود و تنها چیزی که دیده می شود مرز باریکی بین درب ها و کشو های کنار هم قرار گرفته است. کابینت های ام دی اف جدید که با این سبک طراحی و ساخته می شوند علاوه بر زیبایی هزینه ی کمتری را هم برای صاحب خانه ایجاد می کند. در برخی از آشپزخانه های اروپایی یک میز چند منظوره در وسط آشپزخانه یا در محل جداسازی فضای آشپزخانه و اتاق نشینمن وجود دارد. بخشی از این میز به صورت کشویی و مابقی در قسمت پشت و نمای بیرونی آن با طراحی های شیک تکمیل می شوند.
سرامیک کف آشپزخانه اصولا از رنگ های روشن با نواره ها و یا طرح های میانی شلوغ و خلوت انتخاب می شوند. تطبیق رنگ سرامیک با رنگ کابینت و سبک دکوراسیون داخلی یکی از ملزومات زیباتر شدن فضای این بخش از دکوراسیون داخلی خانه است پس نمی توان بدون توجه به این نکات آن را انتخاب کرد. سایر جزئیات را نیز با دقت در تصاویر درمی یابید.

                                                               
                                                                                      منبع : نمناک